• Dolar 6,1494
    Euro 6,6923
  • Altın 324.991
    Bist 114108
  • 10° Ankara

SOĞANLI YEMEK YARIŞMASI 4 MART'DA

BİK MÜDÜRÜ MESLEKTAŞLARINA SESLENDİ

“VERGİ GÜÇTÜR” SLOGANI İLE 31. VERGİ HAFTASI

ALT YAPIDAN SÜPER LİG VE 1.LİG KULÜPLERİNE TRANSFER

TARİHİN KARANLIK GECESİ HOCALI KATLİAMI

VERGİ DAİRESİNDEN 31. YIL ZİYARETİ

Güncel

Güncel Haberleri

DORUK ALP`TEN GÜLÜMSETEN UYKU

25.01.2020 14:06
DORUK ALP`TEN GÜLÜMSETEN UYKU

BAŞKAN ALTINOK: DORUK ALP UYUYARAK GÜLÜMSETTİ

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Çocuk Korosu Konserin’de uyuyakalan minik Doruk Alp Ayvaz’ı (5) konserin sonunda yanına çağırarak uzun süre sohbet etti. Başkan Altınok, “Doruk Alp gerek kostümüyle gerekse hayran bırakan sempatik tavrıyla bizi ve tüm misafirlerimizi tebessüm ettirdi. Rabbim, uyuyarak bizleri gülümseten yavrumuzu ailesine bağışlasın ve hayırlı bir ömür nasip etsin” dedi.

Yunus Emre Kültür Merkezi`nde, koro şefi Senem Aypar’ın yönetiminde düzenlenen Çocuk Korosu Konseri, Keçiörenli ailelere eğlenceli bir akşam yaşatırken konser sırasında da ilginç bir olay yaşandı.

“ALKIŞLAR EŞLİĞİNDE UYANDI”

Keçiören Belediyesi Konservatuvarı Çocuk Korosu üyesi minik Doruk Alp Ayvaz, “Arı vız vız vız” isimli şarkıyı solo olarak seslendirirken daha sonra büyük alkışlar eşliğinde korodaki yerine geçti. Koro arkadaşlarıyla birlikte şarkıları bir süre seslendirmeye devam eden Doruk Alp daha sonra bulunduğu yere çökerek kendi başına oyun oynamaya başladı. Konserin sonlarına doğru uyuyakaldığı görülen Doruk Alp, alkışlar eşliğinde uyanınca programın sunucusu tarafından bulunduğu yerden alınarak annesi Esra Ayvaz’a teslim edildi. Konserin bitmesiyle birlikte de Başkan Turgut Altınok’un yanına gelen minik sanatçı salondakilerden yine büyük bir alkış aldı.

Minik Doruk Alp, annesi Esra Ayvaz ile birlikte salondan ayrılırken konseri izlemeye gelen vatandaşların da yoğun ilgisiyle karşılaştı.