• Dolar 6.06
    Euro 6.78
  • Altın 250.75
    Bist 86933
  • 18° Ankara

BABA KAYA'YA SON GÖREV

CHP "MİLLETİN DEĞİL SİYASİLERİN DEDİĞİ OLMUŞTUR"

TRAKTÖR ŞARAMPOLE UÇTU

MÜFTÜLÜKTEN GENÇLERE İFTAR

ÇOCUKLAR İÇİN TOPLANDILAR

ANKESOB TOPLANDI

Güncel

Güncel Haberleri

İTFAİYECİLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

07.12.2018 10:05
İTFAİYECİLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ


 

Ankara Büyükşehir belediyesi itfaiye erleri  Türk Kızılay’ının başlattığı kan bağışı kampanyasına destek oldu.İtfaiye personeli kan bağışı konusunda farkındalık yaratmak amacıyla toplu kan bağışında bulundu.Büyükşehir belediyesi itfaiye daire başkanı uğur olgun:

“hem Türk Kızılay’ına destek vermek hem de vatandaşlara örnek olmak için bu kampanyaya katıldık”

 

 

 

Ankara Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, kan bağışı konusunda toplumsal farkındalık yaratmak amacıyla örnek bir davranışa imza attı.

             Ankara İtfaiye personeli, kan bağışlamanın hayati önemine vurgu yapmak için Türk Kızılayı’nın başlattığı Kan Bağışı Kampanyası’na tam destek verdi.

HEM CAN KURTARAN HEM KAN VEREN İTFAİYE

         Toplu kan bağışında bulunan İtfaiye personeli kampanyaya yoğun ilgi gösterdi.

           Ankara İtfaiyesi olarak Türk Kızılayı’nın kan bağışı kampanyasına periyodik olarak destek vermeyi sürdüreceklerini belirten Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Uğur Olgun, “Vatandaşın canını ve malını korumak amacıyla hizmet veren itfaiyecilerimizle kan bağışında da bulunarak bir katkı da bizden olsun istedik” dedi.

GÖNÜLLÜ KAN BAĞIŞINA TEŞVİK

            Vatandaşların kan bağışı bilincinin gelişmesine katkıda bulunmak için kan bağışı kampanyasına destek olduklarını ifade eden Ankara İtfaiye personeli Atiye Yıldırım ise, “Tüm insanlar olası bir kaza sonucu bir gün kana ihtiyaç duyabilir. Biz itfaiye personelleri olarak bunun bilincindeyiz. Vatandaşların da gönüllü olarak kan bağışı yapmaları hayati önem taşıyor. Böyle bir kampanyaya katkı sağlamak son derece mutluluk verici” diye konuştu.

HBR-AYSUN YILMAZ BENLİ