• Dolar 5.3771
    Euro 6.1069
  • Altın 214.42
    Bist 90644
  • 11° Ankara

50 YILLIK SORUN ÇÖZÜLDÜ

ÖZEL POLATLI'YA MÜJDEYİ VERDİ

SAKARYA SAVAŞI ''TÜRKÜN DİRİLİŞ YOLU YÜRÜYܪܔ

MHP'NİN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI OLDU

ŞEHİTLİK ANITI SAHİPSİZ Mİ?

İŞTE SEÇİM TAKVİMİ

Güncel

Güncel Haberleri

İTFAİYECİLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

07.12.2018 10:05
İTFAİYECİLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ


 

Ankara Büyükşehir belediyesi itfaiye erleri  Türk Kızılay’ının başlattığı kan bağışı kampanyasına destek oldu.İtfaiye personeli kan bağışı konusunda farkındalık yaratmak amacıyla toplu kan bağışında bulundu.Büyükşehir belediyesi itfaiye daire başkanı uğur olgun:

“hem Türk Kızılay’ına destek vermek hem de vatandaşlara örnek olmak için bu kampanyaya katıldık”

 

 

 

Ankara Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, kan bağışı konusunda toplumsal farkındalık yaratmak amacıyla örnek bir davranışa imza attı.

             Ankara İtfaiye personeli, kan bağışlamanın hayati önemine vurgu yapmak için Türk Kızılayı’nın başlattığı Kan Bağışı Kampanyası’na tam destek verdi.

HEM CAN KURTARAN HEM KAN VEREN İTFAİYE

         Toplu kan bağışında bulunan İtfaiye personeli kampanyaya yoğun ilgi gösterdi.

           Ankara İtfaiyesi olarak Türk Kızılayı’nın kan bağışı kampanyasına periyodik olarak destek vermeyi sürdüreceklerini belirten Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Uğur Olgun, “Vatandaşın canını ve malını korumak amacıyla hizmet veren itfaiyecilerimizle kan bağışında da bulunarak bir katkı da bizden olsun istedik” dedi.

GÖNÜLLÜ KAN BAĞIŞINA TEŞVİK

            Vatandaşların kan bağışı bilincinin gelişmesine katkıda bulunmak için kan bağışı kampanyasına destek olduklarını ifade eden Ankara İtfaiye personeli Atiye Yıldırım ise, “Tüm insanlar olası bir kaza sonucu bir gün kana ihtiyaç duyabilir. Biz itfaiye personelleri olarak bunun bilincindeyiz. Vatandaşların da gönüllü olarak kan bağışı yapmaları hayati önem taşıyor. Böyle bir kampanyaya katkı sağlamak son derece mutluluk verici” diye konuştu.

HBR-AYSUN YILMAZ BENLİ