• Dolar 5.83
    Euro 6.63
  • Altın 251.75
    Bist 93809
  • 28° Ankara

MUHAMMED MURSİ İÇİN POLATLI'DA GIYABİ CENAZE NAMAZI KILINDI

PERSONEL ATIŞMASINDA “BİZ ALIRIZ SİZ ÇIKARTIRSINIZ” KARŞILIĞI

AVRUPA ŞAMPİYONU YÜCEL BAŞKAN YILDIZKAYA'YI ZİYARET ETTİ

“YOLUNUZ, BAHTINIZ DAİMA AÇIK OLSUN “

BAŞKAN ERDOĞAN'DAN BAŞ SAĞLIĞI

SEYAHAT SİGORTASI ZORUNLULUĞUNU SORDU

Güncel

Güncel Haberleri

ÖZHASEKİ, MHP ‘Yİ ZİYARET EDEREK PROJELERİNİ ANLATTI

12.01.2019 10:07
ÖZHASEKİ, MHP ‘Yİ ZİYARET EDEREK PROJELERİNİ ANLATTI

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında -Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki ve Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığını ziyaret etti. Ziyarette Cumhur ittifakının Polatlı adayı olan ı Mürsel Yıldızkaya’da katıldı.

 

 

Cumhur ittifakının ortak ismi Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhasaki , MHP Ankara İl başkanlığını ziyaret etti. Göreve geldikleri taktirde ‘biz’ merkezli bir yönetim anlayışı göstereceklerini aktaran Özhaseki, 11 ana başlıktaki projeleriyle ilgili MHP teşkilatına sunum yaptı. Özhaseki özetle şunları söyledi:“Anlayış olarak ‘ben’den ziyade ‘biz’ merkezli bir yönetim anlayışı göstereceğiz. Bundan sonra AK Parti İl Başkanı benim için hangi konumdaysa Milliyetçi Hareket Partisi Ankara İl Başkanı kardeşim de benim için aynı seviyede, başkanım olarak devam edecektir. Turgay kardeşimle de telefonlarımızı alıp vereceğiz ve birlikte hareket edeceğiz. İnşallah şehrin yönetiminde istişare ederek gerekenleri yapacağız. Ayrıca Cumhur İttifakı neticesinde 3 ilçemizde de Milliyetçi Hareket Partisi’nden arkadaşlarımız aday oldu. O kardeşlerimde benim için aynı AK Parti’li adaylar gibi aynı sırada yer alacak. Belki birazda pozitif ayrımcılık gözeterek aman yanlış anlaşılmasın diye onların isteklerini önceleyerek devam ettireceğim. Bu anlayışı ortaya koyacağız.”

TEŞKİLATIMIZLA YAN YANA YÜRÜYECEĞİZ

MHP Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ ise, “Ankara’mızı yönetmek ve şehrimize hizmet etmek için yola koyulan Cumhur İttifakı’nın değerli adayı Mehmet Özhaseki Bey’e çıktığı bu kutlu yolda başarılar dilerken, tüm ilçe teşkilatlarımızla birlikte, yan yana yürüyeceğimizden duyduğumuz mutluluğu da buradan ifade etmek isterim. Kendisinin engin tecrübeleri, bilgi ve birikimleriyle şehrimize güven katacağına güvenimiz tamdır. Yüce Allah’ın izni, bizlerin gayreti, değerli Ankaralı hemşehrilerimizin teveccühleriyle 31 Mart’ta Cumhur İttifakı galip gelecek” diye konuştu.

KARAKAYA DA PROJE DOSYASI SUNDU

Toplantıda 2014’teki seçimlerde MHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Mevlüt Karakaya da Özhaseki’ye proje dosyası sundu.

POLATLI ,ETİMESGUT VE GÖLBAŞI CUMHUR İTTİFAKI ORTAK ADAYLARIDA KATILDI

Ziyarete Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Sadir Durmaz, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Mevlüt Karakaya, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım, Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları Genel Koordinatörü Ankara Milletvekili Nevin Taşlıçay, Türkiye Büyük Millet Meclisi Meclis İdari Amiri Ankara Milletvekili Erkan Haberal, Ak Parti-MHP Cumhur İttifakının Polatlı, Etimesgut Ve Gölbaşı Belediye Başkan Adayları Mürsel Yıldızkaya, Enver Demirel, Ramazan Şimşek ,Milliyetçi Hareket Partisi Ankara İl Başkanlığı yönetimi ,İlçe yönetimleri katıldı.

HBR-AYSUN YILMAZ BENLİ