• Dolar 5.3018
    Euro 6.00
  • Altın 225.62
    Bist 102784
  • Ankara

VATANDAŞ SAMİ ÇAY İLE DERTLEŞTİ

SİZCE KİM “POLATLI BELEDİYE BAŞKANI” OLACAK?

ŞEHİT SERTEL KABRİ BAŞINDA ANILDI

LİSTELER BUGÜN İLÇE SEÇİME TESLİM EDİLECEK

ÇEKİRDEKSİZ MAHALLESİNE İMAR ONAYI

31 MART SEÇİM TEDBİRLERİ MASAYA YATIRILDI

Güncel

Güncel Haberleri

POLATLI ASİLDER ’SPOR AHLAKI VE FANATİZM’’ PANELİNDE

07.12.2018 10:07
POLATLI ASİLDER ’SPOR AHLAKI VE FANATİZM’’ PANELİNDE

Polatlı Asilder izcileri dünyaca ünlü sporcular asfa gençlikle buluştu ‘hep birlikte spor’a bağlan dedik’ etkinliği ne katıldı. İzciler  panelde Süper Sport Dünya Şampiyonu Kenan SOFUOĞLU, Güreş Olimpiyat ve Dünya Şampiyonu Taha AKGÜL, Taekwondo Olimpiyat İkincisi ve Dünya Şampiyonu Bahri TANRIKULU, Bilek Güreşi Dünya Şampiyonu Engin TERZİ ve Atlı Okçuluk Dünya Şampiyonu Alperen ALKAN ile gerçekleştirilen samimi sohbet esnasında hem duygulu hem de keyifli anlar yaşadı.


 

Polatlı Asilder tarafından yapılan açıklamada “Ankara Asfa Ferda Koleji ile Gençlik ve Spor Bakanlığımız işbirliği ve Etimesgut Belediyemizin destekleriyle ‘’Spor’a Bağlan Projemiz’’ kapsamında ‘’Spor Ahlakı ve Fanatizm’’ konulu Panelimiz çok başarılı ve etkili bir şekilde gönüllerde iz bıraktı.
Panelistlerimiz Süper Sport Dünya Şampiyonu Kenan SOFUOĞLU, Güreş Olimpiyat ve Dünya Şampiyonu Taha AKGÜL, Taekwondo Olimpiyat İkincisi ve Dünya Şampiyonu Bahri TANRIKULU, Bilek Güreşi Dünya Şampiyonu Engin TERZİ ve Atlı Okçuluk Dünya Şampiyonu Alperen ALKAN ile gerçekleştirilen samimi sohbet esnasında hem duygulu hem de keyifli anlar yaşandı.
 

Konuklarımız, şampiyonluk serüvenlerini anlatırken başarıya giden yolun kolay olmadığını, bu uğurda çok çalışmak ve fedakârlıklarda bulunmak gerektiğini ifade ettiler.
Hayatlarındaki bir çok zorluğa rağmen çalışma ve sabırlarının karşılığını aldıklarını ifade eden şampiyonlarımız; duruş ile birlikte çok çalışmanın işin anahtarı olduğunu ifade ettiler..
Programımıza teşrif eden Bürokratlarımız tarafından Olimpiyat ve Dünya Şampiyonlarımıza takdim edilen plaket ve hediyelerin ardından aile fotoğrafı çekildi.
 

Özellikle panelimize katılan çok sayıda öğrenci ve misafirimizin program sonrası Olimpiyat ve Dünya Şampiyonlarımız ile fotoğraf çektirmek istemeleri ile bu programların tekrarlanması gerçeğini ortaya koydu.‘’Spor Ahlakı ve Fanatizm’’ konu başlığı altında Asfa Ferda Koleji tarafından organize edilen Panel, amacına uygun olarak sunulmuş, katılan tüm misafirler tarafından takdir toplamış ve olumlu izlenimler bırakmıştır.

  Polatlı Asilder Temsilciliği, ASFA FERDA KOLEJİ’nin düzenlemiş olduğu bu etkinliğe öğrencilerle birlikte katıldı. Etkinliğe katılan Polatlı’lı öğrenciler etkinliğin çok yararlı geçtiğini ve memnun kaldıklarını söylediler. ASİLDER POLATLI TEMSİLCİLİĞİ, Ankara’da ki öğrenciler açık bu tip etkinliklere katılacaklarını belirterek, ileriki günlerde Polatlı’da da benzeri etkinlikleri düzenleyeceklerini ifade ettiler. ASİLDER Polatlı Temsilciliği, Polatlı’dan öğrencileri etkinliğe katılımda ulaşımı sağlayan Polatlı Belediyesi’ ne Teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

 

HBR-AYSUN YILMAZ BENLİ