• Dolar 12,9437
    Euro 14,524
  • Altın 745.297
    Bist 1831.57
  • ° Ankara

ARDA HAN'DAN YENİ ŞARKI İLE GÜNDEMİ SARSACAK

Amazon'un Türkiye'deki İlk ve Tek “Advertising” Sertifikalı Ajansı: Ingage

''KİLİT'' GÖSTERİMDE...

Ünlü oyuncudan hapis talebi!

Yenimahalle'den Destek

Keçiören'de Sokaklara Estetik Dokunuş

Güncel

Güncel Haberleri

WEB TV DE CANLI YAYIN

09.08.2021 12:16
WEB TV DE CANLI YAYIN

BAŞKAN ALTINOK: RADYOMUZ PODCAST ÖZELLİĞİNE SAHİP

Keçiören Belediyesi bünyesinde hizmet veren Radyo Angara, Podcast ( dijital ses sistemi ) özelliği ile canlı yayınlanan sağlık, kültür, sanat ve spor gibi birbirinden çeşitli programlara yeniden ulaşma imkânı sağlıyor.

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok kısa süreli yayın hayatında büyük bir dileyici kitlesine ulaşan Radyo Angara’nın Türk toplumunun kültürel değerlerini yaşatan yayınlarını sürdürdüğünü ve dinleyicilerden gelen geri bildirimlerin kendilerini memnun ettiğini söyledi. Altınok , “ Radyo Angara`nın yayın vizyonunda sanatı, sanatçıyı ve kültürümüzü yaşatma amacı yer alıyor. Ankara kültürünün yanı sıra Türk kültürünün yaşatılması da temel esaslarımızdandır. Yeni nesil yayın tekniklerini kullandığımız radyomuzda programlarımızı kaçıran ya da tekrar dinlemek isteyen vatandaşlarımıza istedikleri zaman ‘yeniden dinleme’ imkânı sunuyoruz. Şehrimizin tarihi ve kültürel derinliklerini gün yüzüne çıkaran, milli ve manevi değerlerimize sahip çıkan içeriklerle yayın yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

WEB TV DE CANLI YAYIN

Radyo Angara’da hafta içi ve hafta sonu her gün yayınlanan sağlık, sanat ve kültür programları birbirinden ünlü isimleri konuk ederken aynı zamanda bu programlar WEB TV’de de yayınlanarak dinleyici ve izleyicilere keyifli anlar yaşatıyor.  Dinleyiciler Radyo yayınını canlı izlemek için Keçiören Belediyesinin kurumsal WEB sitesindeki WEB TV üzerinden bu yayınlara kolaylıkla ulaşılabiliyor.