• Dolar 5.76
    Euro 6.34
  • Altın 272.30
    Bist 103391
  • 23° Ankara

ÖĞRETMENLER BİN ADET AĞAÇ DİKTİ

BAŞKAN KIYMAZ'DAN ESNAFA MÜJDE

BAŞKAN YAVAŞ "MESAİ SAATLERİNİ DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUZ"

YILDIZKAYA'DAN BÜYÜKŞEHİR MECLİSİNE TEŞEKKÜR

ÖĞRETMENLER GÜNÜ'NÜ KABRİNE KARANFİL BIRAKARAK KUTLADILAR

ANKARAGÜCÜ'NDEN POLATLISPOR'A DESTEK

Polatlı

Polatlı Haberleri

28 YAŞINDAKİ KADIN TRENİN ALTNDA CAN VERDİ

23.10.2019 09:39
28 YAŞINDAKİ KADIN TRENİN ALTNDA CAN VERDİ

 

Fatih Mahallesi Yılmaz İşlek hemzemin geçidinde bir kadın intihar etti. Ankara –İzmir seferini gerçekleştiren yolcu treninin önüne çıkarak raylara uzanan Şeyma Baş (28) olay yerinde yaşamını yitirdi. Baş’ın cansız bedeni Ankara adli tıp kurumuna gönderildi. Şeyma Baş ardında 4 sayfalık not bıraktı. İntihar eden kadının geride bıraktığı not kağıtlarına tren, çöp adamlar ve evler çizdiği , intihar çözüm değil” yazdığı kaydedildi.

 

 

 

 

 

 

  1. Ekim Pazartesi akşamı saat:22.00 sularında Fatih Mahallesi Yılmaz İşlek hemzemin geçidinde bir kadın yaşamına son verdi. İzmir seferini gerçekleştirmek üzere saat:20.30 sularında Ankara Garından hareket eden yolcu treni Polatlı Garında duruktan kısa bir süre sonra hareket eden tren hemzemin geçitte yakın bir alanda bir kadına çarptı. Tren kadını yaklaşık 500metre sürükledikten sonra durabildi. Ankara –İzmir seferini gerçekleştiren yolcu treninin önüne çıkarak raylara uzanan Şeyma Baş (28) olay yerinde yaşamını yitirdi.

Çevreden olayı görenlerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve 112 acil ekipleri sevk edildi. 28 yaşındaki Şeyma Baş’ın cansız bedeni ön otopsi için ilçe hastanesine daha sonra ise Ankara Adli Tıp kurumuna gönderildi. Şeyma Baş ardında 4 sayfalık not bıraktı. İntihar eden kadının geride bıraktığı not kağıtlarına tren, çöp adamlar ve evler çizdiği , intihar çözüm değil” yazdığı kaydedildi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ