• Dolar 5.72
    Euro 6.29
  • Altın 275.06
    Bist 102450
  • 24° Ankara

ÖĞRENCİ BAYILIYOR ORTADA AMBULANS YOK!

CHP KADIN KOLLARINDAN YAĞLIKARA AİLESİNE DESTEK

AİLEYE  BİR DESTEKTE ŞENTEPE MUHTARINDAN GELDİ

İSTİKLAL MADALYALARINI TALEP ETTİLER

GAZİLİK EN BÜYÜK ÜNVANDIR

VATAN PARTİSİ GAZİLER GÜNÜ'NÜ KUTLADI

Polatlı

Polatlı Haberleri

AVRUPA ŞAMPİYONU YÜCEL BAŞKAN YILDIZKAYA’YI ZİYARET ETTİ

19.06.2019 10:37
AVRUPA ŞAMPİYONU YÜCEL BAŞKAN YILDIZKAYA’YI ZİYARET ETTİ

4. Uluslararası Turkish Open Kick Boks Avrupa Kupası şampiyonu oldu

Polatlı Belediyespor Kulübü sporcusu Selman Yücel 4 - 7 Nisan tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen 4. Uluslararası Turkish Open Kick Boks Avrupa Kupası Şampiyonası’nda kazandığı Avrupa Şampiyonluğunun ardından Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’yı ziyaret etti.

 

 

 

 

Polatlı Belediyespor Kulübü sporcusu Selman Yücel 4 - 7 Nisan tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen 4. Uluslararası Turkish Open Kick Boks Avrupa Kupası Şampiyonası’nda madalyanın sahibi oldu. 29 ülkeden 361 spor kulübü ve 2500 sporcunun katıldığı Kick Boks Avrupa Şampiyonası’ndan Büyükler 94 KG’da altın madalya ile dönen Selman Yücel; başarılarına bir yenisini daha ekledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yıldızkaya; başarısından dolayı Polatlı Belediyespor Kulübü sporcusu Selman Yücel’i tebrik etti.

YÜCEL; “BAŞKANIMIZA DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Türkiye Cumhuriyeti’ni ve Polatlı’yı şampiyonada temsil eden milli sporcu Yücel; katkılarından dolayı Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’ya teşekkür etti. Anlamlı ziyaretin ardından yaptığı açıklamada Selman Yücel; “Kazandığım bu başarıyı bizlere bu kutsal vatanı emanet eden vatan kahramanlarımıza ve Sakarya Meydan Muharebesi’nin merkezi Anadolu Bozkırının Parlayan Yıldızı Polatlımıza adıyorum. Desteklerinden dolayı Belediye Başkanımız Mürsel Yıldızkaya’ya ve Belediyespor kulübümüze teşekkür ediyorum.” İfadelerine yer verdi.