• Dolar 7,2916
    Euro 8,5355
  • Altın 477.149
    Bist 1060.59
  • 23° Ankara

POLATLI'DA COVİD 19 DENETİMİ

POLATLI'DA DEAŞ  OPERASYONU

TÜRKİYE'DE BİR İLK POLATLI'DA HAYATA GEÇİYOR

GÜLVEREN MAHALLESİ ASFALTLANIYOR

MHP'DEN KAYMAKAM BULACAK'A ZİYARET

YAŞAR ESNAFLARA MASKE DAĞITTI

Polatlı

Polatlı Haberleri

BASIN İLAN KURUMU ANKARA ŞUBE MÜDÜRÜ GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

08.07.2020 10:15
BASIN İLAN KURUMU ANKARA ŞUBE MÜDÜRÜ GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

Basın İlan Kurumu Ankara Şube Müdürü Murat Yürek Polatlı’da faaliyet gösteren gazetecileri ziyaret etti. Kısa Bir süre Önce Basın İlan Kurumu Ankara Şube Müdürlüğüne atanan Yürek Polatlı Ayrıntı Gazetesi ziyaretinde çalışmalara ilişkin Gazete Ayrıntı imtiyaz sahibi Osman Yüksel ile fikir alışverişinde bulundu.

 

Basın İlan Kurumu Ankara Şube Müdürü Murat Yürek , şube müdür yardımcısı Buğra Atılgan ve Şef yardımcısı Murat Aktaş Ayrıntı gazetesini ziyaret etti . Basın İlan Kurumu Ankara Şube müdürlüğüne atanan Murat Yürek Polatlı’da faaliyet gösteren gazetecilerle tanıştı . Atama sonrası Polatlı’ya ziyaret gerçekleştiren Müdür Yürek Ayrıntı gazetesine çalışmalarında başarılar diledi.

 

“İNSANLARIN VARLIK SEBEBİ İLE GAZETELERİN VARLIK SEBEBİ AYNI”

Basın İlan Kurumu Ankara Şube Müdürü Murat Yürek ziyarete ilişkin yaptığı değerlendirmede “İnsanların varlık sebebi ile gazetelerin varlık sebebi aynı. Yani birbirine bağlı. Öyle bakmak gerekiyor. Çok teşekkür ederiz, Sizleri ziyaret etmek istedik

Özellikle bu pandemi sürecinde Genel Müdürümüzün talimatı ile gazetelerimiz nefes alsın diye dönüşümlü yayın yapıldı. Borçların ertelenmesi gibi konularda gazetelerin lehine çok güzel kararlar alındı. Bununda geri dönüşleri çok olumlu oldu. Çünkü Basın İlan Kurumunun en büyük varlık sebeplerinden biri gazetelerimizin yaşaması ile alakalı .Bu süreçte de hakkikaten kötü bir zaman geçirdik. İlanların önümüzdeki süreçte arttırılması noktasında da hem kurum olarak hem buradaki gazeteler neler yapabiliriz , bunlar hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulunuruz.”dedi.

Ayrıntı gazetesi imtiyaz sahibi osman Yüksel ise ziyaretlerinden dolayı Basın İlan Kurumu Ankara Şube Müdürü Murat Yürek , şube müdür yardımcısı Buğra Atılğan ve Şef yardımcısı Murat Aktaş’a teşekkür etti.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ