• Dolar 6,8158
    Euro 7,4344
  • Altın 380.418
    Bist 103024
  • 13° Ankara

BAYRAMIN İLK 2 GÜNÜ EKMEK ÇIKMAYACAK

EMEK UN FABRİKASINDAN VATANDAŞA DESTEK

YILDIZKAYA “RAMAZAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN”

MEHMET AKİFLİLER DERNEĞİNDEN RAMAZAN DESTEĞİ

MHP'Lİ GÜNGÖR RAMAZAN BAYRAMINI KUTLADI

AVCI “MÜBAREK RAMAZAN BAYRAMINI KUTLUYORUM”

Polatlı

Polatlı Haberleri

BAŞKAN YILDIZKAYA POLATLISPOR KULÜP YÖNETİMİNİ AĞIRLADI

09.10.2019 09:51
BAŞKAN YILDIZKAYA POLATLISPOR KULÜP YÖNETİMİNİ AĞIRLADI

 

1926 Polatlı Belediyespor ve Polatlıspor’un birleşmesinin ardından yeni yönetim nezaket ziyaretlerinde Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’ya konu koldular. Kulüp yönetimi Başkan Yıldızkaya’dan tam destek gördü. Belediye başkanı Yıldızkaya “İnşallah bundan sonra sporu ve özellikle futbolu birlikte değerlendirip daha güzel yerlere çıkmanın hesabını yapacağız”dedi.

 

 

 

Polatlıspor Kulübü Başkanı Bayram Gödel ve yönetimi Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’yı makamında ziyaret etti. Başkan Yıldızkaya, Polatlı Belediyesi olarak Polatlıspor’a destek olacaklarını kaydederek “Takıma başarılar diliyorum. Artık yeni bir yönetim var. Arkadaşlarımıza inanıyorum, güveniyorum. Polatlı Belediyesi olarak da elimizden gelen imkanlarla takımımıza sahip çıkacağız. Geçen yıl Polatlı Belediyespor ve Polatlıspor ayrı ayrı liglerde mücadele ediyorlardı. Bu yıl takımları birleştirme kararı aldık. Bayram Gödel başkanlığında takımlarımızı birleştirdik. Sarı-siyah renklerle Polatlıspor yoluna tek takım olarak devam ediyor. Polatlı Belediyesi de imkanlarını Polatlıspor’a harcamaya gayret gösteriyor. Lige başlamak zordu, zoru başardık. Önümüzdeki aylardan sonra çok daha rahat bir dönem geçireceğimize inanıyorum. İnşallah bundan sonra sporu ve özellikle futbolu birlikte değerlendirip daha güzel yerlere çıkmanın hesabını yapacağız”dedi.

“BİRLİKTE BAŞARIYA” SLOGANI İLE İNŞALLAH HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

Polatlıspor Başkanı Gödel ise desteklerinden dolayı Başkan Yıldızkaya’ya teşekkür ederek “Belediye Başkanımıza, hem birleşme sonrasında hem de sezon öncesinde katkılarından dolayı ve her zaman desteği hissetmemizden dolayı çok teşekkür ediyoruz. ‘Birlikte başarıya’ sloganı ile inşallah hep birlikte başaracağız. Polatlıspor’u halkımıza sevdireceğiz, bunun için çaba harcayacağız. Bu yıl bir yapılanma dönemi geçireceğiz. Güzel bir takımımız var, üst sıralara oynayacağız. Öncelikle bütün yapılanmamızı bu sezon içerisinde tamamlayacağız”ifadelerine yer verdi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ