• Dolar 6,8627
    Euro 7,774
  • Altın 396.959
    Bist 114809
  • 22° Ankara

CUMHURİYET KADINLARI POLATLI'DA

KIZILAY İHTİYAÇ SAHİPLERİ İÇİN SAHADA

ÇEVRE VE DOĞA POLİSLERİ GELİYOR

KURBAN KESİM ELEMANI KURSU BAŞLIYOR

POLATLI MÜFTÜLÜĞÜ DUYURDU

EMEKLERİ KÜL ETMEYİN!!!

Polatlı

Polatlı Haberleri

BAYRAM ÖNCESİ EKMEĞİNİZİ TEDARİK EDİN

26.05.2020 11:59
BAYRAM ÖNCESİ EKMEĞİNİZİ TEDARİK EDİN

Polatlı Kahveciler Lokantacılar Fırıncılar Ve Pastacılar Odası Başkanı Hıdır Çavuş, Polatlı halkını bilgilendirmek amacıyla bayramda alınan kararlara ilişkin açıklama yaptı. Buna göre Ramazan Bayramının 1. Günü ve 2. Gününde Polatlı’da ekmek üretimi yapılmayacağını, çıkarılmayacağını belirtti.

Ramazan Bayramının 1. Günü ve 2. Gününde Polatlı’da ekmek üretimi yapılmayacak. Bayramın 1. Ve 2. günlerinde sonra ise yine virüs ile mücadele kapsamında fırınlar ekmekleri yine kendi araçlarıyla mahallelerde dağıtmaya devam edecekler. Polatlı Kahveciler Lokantacılar Fırıncılar Ve Pastacılar Odası Başkanı Hıdır Çavuş, Polatlı halkını bilgilendirmek amacıyla bayramda alınan kararlara ilişkin açıklama yaptı. Buna göre Ramazan Bayramının 1. Günü ve 2. Gününde Polatlı’da ekmek üretimi yapılmayacağını, çıkarılmayacağını belirtti

 

22 MAYIS TARİHİ İTİBARİYLE CUMA GÜNÜ SAAT 17.00’A KADAR MARKETLER AÇIK OLACAK

Çavuş; “Bayramın 1. ve 2. gününde ekmek çıkarılmayacak. Hemşerilerimiz 22 Mayıs tarihi itibariyle Cuma günü saat 17.00’a kadar marketler açık olacak. Vatandaşlarımızın buradan ekmek ihtiyaçlarını bayram bitene kadar giderilmelerini istiyoruz. Bu anlamda bayramın 1. Ve 2. günlerinde sonra ise yine virüs ile mücadele kapsamında fırınlarımız ekmekleri yine kendi araçlarıyla mahallelerde dağıtmaya devam edecekler. Fırınlarımız 3 gün çıkarılmayacak ekmeği Polatlı halkına yetecek şekilde fazladan üretimle satış noktalarına ulaştıracaklar” dedi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ