• Dolar 7,2916
    Euro 8,5355
  • Altın 477.149
    Bist 1060.59
  • 23° Ankara

POLATLI'DA COVİD 19 DENETİMİ

POLATLI'DA DEAŞ  OPERASYONU

TÜRKİYE'DE BİR İLK POLATLI'DA HAYATA GEÇİYOR

GÜLVEREN MAHALLESİ ASFALTLANIYOR

MHP'DEN KAYMAKAM BULACAK'A ZİYARET

YAŞAR ESNAFLARA MASKE DAĞITTI

Polatlı

Polatlı Haberleri

CHP Lİ KADINLARDAN HEMCİNSLERİNE SÖZ

11.07.2020 13:07
CHP Lİ KADINLARDAN HEMCİNSLERİNE SÖZ

KUŞ “kadınlarımız, kızlarımız Polatlı’da Cumhuriyet Halk Partili kadınlarımızın ana yüreklerini yanlarında hissedecek”


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadın Kolları Başkanı Devlet Kuş Ankara il kadın kollarını Polatlı’da ağırladı. Kuş “Yurttaşlarımız zor zamanlarda Cumhuriyet Halk Partisi Örgütlerini yanlarında görmeye devam edecektir. Biz bu gayrette çalışmalarımızı yorulmadan, yılmadan devam ettireceğiz. Özellikle kadınlarımız, kızlarımız Polatlı’da Cumhuriyet Halk Partili kadınlarımızın ana yüreklerini yanlarında hissedecek”dedi.

 

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Ayfer Ayaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Örgütünü ziyaret etti. Samimi bir havada gerçekleşen ziyarette, pandemi süreci ile ileriye dönük çalışma ve proje değerlendirmeleri yapıldı.

AYAZ, ‘’ SADECE KADIN KOLLARI DEĞİLİZ, PARTİNİN KALBİYİZ, ANA KOLLARIYIZ ‘’

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Ayfer Ayaz, ziyarette yaptığı açıklamada, ‘’ Cumhuriyet Halk Partimizin esas dinamiklerinden en önde gelenidir kadınlarımız... Bu anlamda pandemi sürecinde İl ve İlçe Yönetimlerimiz, kadınlarımız anne yürekleri ile ‘’ Hastalığı Değil İyiliği Bulaştır ‘’ düşüncesiyle Mart ayının ilk haftasından bu yana sahadaydı. Bu vesile ile insanüstü bir gayret sarfeden kadınlarımıza teşekkür ediyorum. Biz sadece ‘’ Kadın Kolları ‘’ değil partimizin kalbiyiz, partimizin ana kollarıyız. Bu bilinçle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu anlamda insan ve aile odaklı çalışmalarımızda hız kesmiyoruz. İl Kadın Kollarımız, İl Yönetimimiz tüm ilçelerimizi ziyaret ederek, ilçe örgütlerimizin fikir ve projeleri doğrultusunda çalışma programları hazırlıyoruz. İlçe Örgütümüze, İlçe Kadın Kolları Yönetimine, kıymetli gönüllülerimize nezaket dolu ev sahipliliklerinden dolayı teşekkür ediyorum. ‘’ ifadelerine yer verdi.

KUŞ, ‘’ ÖZELLİKLE KADINLARIMIZ, KIZLARIMIZ POLATLI’DA CUMHURİYET HALK PARTİLİ KADINLARIMIZIN ANA YÜREKLERİNİ YANLARINDA HİSSEDECEK ‘’

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Kadın Kolları Başkanı Devlet Kuş, İl Yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, ‘’ Göreve gelişimizin hemen ardından Covid-19 virüs salgının olağanüstü durumu ile karşı karşıya kaldık. Bu süreç te ciddi ve başarılı bir sınav verdik. Gayretlerimizin odağına yurttaşlarımızı koyduk. Bu anlamda ilçe örgütümüz ve İl Örgütlerimizin destekleri ile yurttaşlarımızın kalbine dokunan çalışmaları hep birlikte gerçekleştirdik. Bugün İl Kadın Kolları Yönetimimiz ve İl Başkanlığı yönetimimizin nezaket ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu zor süreci birlikte yurttaşlarımız odağında aşmaya devam ediyoruz. Geleceğe dönük faaliyetler, projeler noktasında projeksiyonlar yapmaktayız. Yurttaşlarımız zor zamanlarda Cumhuriyet Halk Partisi Örgütlerini yanlarında görmeye devam edecektir. Biz bu gayrette çalışmalarımızı yorulmadan, yılmadan devam ettireceğiz. Özellikle kadınlarımız, kızlarımız Polatlı’da Cumhuriyet Halk Partili kadınlarımızın ana yüreklerini yanlarında hissedecek.‘’ ifadelerinde bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Kadın Kolları Başkanı Devlet Kuş tarafından Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Ayfer Ayaz’a Sakarya Zaferi’ni yansıtan bir Atatürk heykeli armağan edildi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ