• Dolar 7,8411
    Euro 9,1702
  • Altın 475.239
    Bist 1126.62
  • 15° Ankara

''DUALARIMIZ SOYDAŞLARIMIZLADIR”

GÜNGÖR “HİÇ KİMSE DÜNYADA TÜRK'ÜN SABRINI SINAMAMALIDIR”

MECLİS PERŞEMBE TOPLANACAK

AKKAYA: İNSANLAR YATIRIMA YÖNELDİ

ÖZTÜRK VE KURMAYLARI MAKAMA ÇIKTI

ŞENTEPE ‘DE ASFALTLAMA

Polatlı

Polatlı Haberleri

COVİD 19 SALGININDA TEDBİR DENETİMLERİ YAPILDI

07.08.2020 10:13
COVİD 19 SALGININDA TEDBİR DENETİMLERİ YAPILDI

KAYMAKAM BULACAK VE BAŞKAN YILDIZKAYA KORONAVİRÜS ÖNLEMLERİ HUSUSUNDA İNCELEMELERDE BULUNDU

 


Polatlı Kaymakamı Murat Bulacak ve Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya Koronavirüs ile Mücadele önlemleri kapsamında esnafları ve vatandaşları ziyaret etti. Polatlı çarşı merkezinde gerçekleşen ziyaretlerde esnaflarla ve vatandaşlarla buluşan Kaymakam Bulacak ve Başkan Yıldızkaya sosyal mesafe kuralları, maske kullanımı ve hijyen hususlarında incelemelerde bulundu. 

 

 

İçişleri Bakanlığı'nca  tum Türkiye genelinde dün gerçekleştirilen covid 19 salgını ile mücadele de Polatlı da esnaflar denetlendi.Kaymakam Murat Bulacak ve Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya esnaf ve vatandaşlara maske ve sosyal mesafe kurallarını hatırlattılar.

Son günlerde ülke genelinde artış gösteren vaka sayıları dolayısıyla önlemlerin sıklaştırılması için yapılan çalışmalar kapsamında gerçekleştirilen ziyaretlerde kurallara riayet eden esnaflara ve vatandaşlara teşekkür edildi. Polatlı Kaymakamı Murat Bulacak ve Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya tarafından yapılan ziyarette Polatlı İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Polatlı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından Covid-19 ile Mücadele konusunda yapılan denetimlerin sıklaştırılacağı, halk sağlığı için daha kapsamlı önlemler alınacağı belirtildi.