• Dolar 5.76
    Euro 6.34
  • Altın 272.30
    Bist 103391
  • 23° Ankara

ÖĞRETMENLER BİN ADET AĞAÇ DİKTİ

BAŞKAN KIYMAZ'DAN ESNAFA MÜJDE

BAŞKAN YAVAŞ "MESAİ SAATLERİNİ DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUZ"

YILDIZKAYA'DAN BÜYÜKŞEHİR MECLİSİNE TEŞEKKÜR

ÖĞRETMENLER GÜNÜ'NÜ KABRİNE KARANFİL BIRAKARAK KUTLADILAR

ANKARAGÜCÜ'NDEN POLATLISPOR'A DESTEK

Polatlı

Polatlı Haberleri

DEREKÖY GAZETECİLER GÜNܒNÜ KUTLADI

23.10.2019 09:29
DEREKÖY GAZETECİLER GÜNܒNÜ KUTLADI

 

Türk Ocakları Polatlı Şube Başkanı İlhan Dereköy Gazeteciler Günü’nü kutladı. Dereköy “Polatlı’mızda görev yapan gazeteci kardeşlerimizin daha güzel ortamlarda ,ekonomik sıkıntılarının giderildiği ve uygun şartlarda görev yapacağı günlerin gelmesi temennisiyle yerel medya mensuplarının , dergi ,gazete, radyo , internet ve ulusal ajansların temsilcilerinin gazeteciler gününü kutluyorum” dedi.

 

 

 

Türk Ocakları Polatlı Şube Başkanı İlhan Dereköy  Gazeteciler Günü dolayısı ile yayınladığı mesajda “Toplumun doğru bilgilendirilmesi ve haber alma hakkının gelişiminde büyük katkıya sahip olan gazetecilerdir.Özellikle yerel gazeteciler her türlü maddi imkansızlara rağmen görevlerini vefakar ve cefakar bir şekilde yerine getirmektedirler. Bulunduğu şehrin sorunlarının çözümlenmesi noktasında ve sosyal ,kültürel ,ekonomik ,sağlık , sanayi vb konularında şehrin gelişimine katkı sağlamaktadırlar. 

Bu vesileyle Polatlı’mızda görev yapan gazeteci kardeşlerimizin daha güzel ortamlarda ,ekonomik sıkıntılarının giderildiği ve uygun şartlarda görev yapacağı günlerin gelmesi temennisiyle yerel medya mensuplarının , dergi ,gazete, radyo , internet ve ulusal ajansların temsilcilerinin gazeteciler gününü kutluyorum.Vefat  edenlere Cenabı Allahtan rahmet diliyorum.Ruhları şad mekanları cennet olsun.”dedi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ