• Dolar 6,8666
    Euro 7,7569
  • Altın 398.104
    Bist 119393
  • 22° Ankara

BİK MÜDÜRÜ YÜREK AYRINTI'DA

ARDA GEN TEDAVİSİNE BAŞLIYOR

ÇİFTÇİLERE ŞAPKA DAĞITTILAR

ESNAFLARDAN CANSUYU'NA DESTEK

POLATLI'NIN SU KONUSU BUGÜN BÜYÜKŞEHİR MECLİSİNDE

COVİD 19 DENETİMLERİ YAPILACAK

Polatlı

Polatlı Haberleri

DEREKÖY GAZETECİLER GÜNܒNÜ KUTLADI

23.10.2019 09:29
DEREKÖY GAZETECİLER GÜNܒNÜ KUTLADI

 

Türk Ocakları Polatlı Şube Başkanı İlhan Dereköy Gazeteciler Günü’nü kutladı. Dereköy “Polatlı’mızda görev yapan gazeteci kardeşlerimizin daha güzel ortamlarda ,ekonomik sıkıntılarının giderildiği ve uygun şartlarda görev yapacağı günlerin gelmesi temennisiyle yerel medya mensuplarının , dergi ,gazete, radyo , internet ve ulusal ajansların temsilcilerinin gazeteciler gününü kutluyorum” dedi.

 

 

 

Türk Ocakları Polatlı Şube Başkanı İlhan Dereköy  Gazeteciler Günü dolayısı ile yayınladığı mesajda “Toplumun doğru bilgilendirilmesi ve haber alma hakkının gelişiminde büyük katkıya sahip olan gazetecilerdir.Özellikle yerel gazeteciler her türlü maddi imkansızlara rağmen görevlerini vefakar ve cefakar bir şekilde yerine getirmektedirler. Bulunduğu şehrin sorunlarının çözümlenmesi noktasında ve sosyal ,kültürel ,ekonomik ,sağlık , sanayi vb konularında şehrin gelişimine katkı sağlamaktadırlar. 

Bu vesileyle Polatlı’mızda görev yapan gazeteci kardeşlerimizin daha güzel ortamlarda ,ekonomik sıkıntılarının giderildiği ve uygun şartlarda görev yapacağı günlerin gelmesi temennisiyle yerel medya mensuplarının , dergi ,gazete, radyo , internet ve ulusal ajansların temsilcilerinin gazeteciler gününü kutluyorum.Vefat  edenlere Cenabı Allahtan rahmet diliyorum.Ruhları şad mekanları cennet olsun.”dedi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ