• Dolar 6,8627
    Euro 7,774
  • Altın 396.959
    Bist 114809
  • 22° Ankara

CUMHURİYET KADINLARI POLATLI'DA

KIZILAY İHTİYAÇ SAHİPLERİ İÇİN SAHADA

ÇEVRE VE DOĞA POLİSLERİ GELİYOR

KURBAN KESİM ELEMANI KURSU BAŞLIYOR

POLATLI MÜFTÜLÜĞÜ DUYURDU

EMEKLERİ KÜL ETMEYİN!!!

Polatlı

Polatlı Haberleri

DEREKÖY “RAMAZAN BAYRAMINI KUTLUYORUM”

26.05.2020 11:49
DEREKÖY “RAMAZAN BAYRAMINI KUTLUYORUM”

 

Mehmet Akif Mahallesi Derneği Başkanı İlhan Dereköy “Yaklaşık 40 aileye nakit yardım ve 65 aileye gıda yardımında bulunuldu. Özellikle dükkanını kapatmak durumunda kalan ve zor durumda olan mahallemiz esnaflarına nakit yardım yapıldı. Ayrıca ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardım kolileri de ulaştırıldı” dedi.

 

 

 

Mehmet Akif Mahallesi Derneği mahalle sakinlerine bayram desteği verdi. Mehmet Akif Mahallesi Derneği Başkanı İlhan Dereköy yaptığı açıklamada “

Mehmet Akif Mahallesi Derneği İhtiyaç Sahibi Mahallemiz Sakinlerine Nakti Ve Gıda Yardımında Bulundu. Mehmet Akif mahallesi Derneğimiz her yıl olduğu gibi bu yılda ihtiyaç sahibi mahallemiz sakini ailelere nakti ve gıda paketi yardımında bulundu.
Özellikle korona virüsü nedeniyle ülkemizde yaşanan sokağa çıkma yasağı ve bazı esnaflarımız işyerlerini kapatmak durumunda kalması nedeniyle bu durumdan etkilenen mahalle esnafımıza nakti yardımda bulundu.Toplamda 105 aileye nakti ve ayni yardımda bulunulduYaklaşık 40 aileye nakti yardım ve 65 aileye gıda yardımında bulunuldu.Özellikle dükkanını kapatmak durumunda kalan ve zor durumda olan mahallemiz esnaflarına nakti yardım yapıldı. Ayrıca ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardım kolileride ulaştırıldı.Bu yardımların ulaştırılmasında katkı sağlayan Mehmet Akif mahallesi Derneği Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımıza ve hayırsever kardeşlerimize şükranlarımızı sunuyoruz.Bu vesileyle Polatlılı hemşehrilerimin Ramazan Bayramlarını kutluyorum.”dedi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ