• Dolar 6,8666
    Euro 7,7569
  • Altın 398.104
    Bist 119393
  • 22° Ankara

BİK MÜDÜRÜ YÜREK AYRINTI'DA

ARDA GEN TEDAVİSİNE BAŞLIYOR

ÇİFTÇİLERE ŞAPKA DAĞITTILAR

ESNAFLARDAN CANSUYU'NA DESTEK

POLATLI'NIN SU KONUSU BUGÜN BÜYÜKŞEHİR MECLİSİNDE

COVİD 19 DENETİMLERİ YAPILACAK

Polatlı

Polatlı Haberleri

DOĞA KORUMA VE MİLLİ PARKLAR GENEL MÜDÜRÜ POLATLI’DA KAMP YAPTI

22.10.2019 11:00
DOĞA KORUMA VE MİLLİ PARKLAR GENEL MÜDÜRÜ POLATLI’DA KAMP YAPTI

 

Toydemir şubesi Kırım Hatıra Ormanı kamp alanı haline geldi. Her geçen yıl kendisini yenileyerek Türkiye’den çok sayıda insanı misafir eden Toydemir Şubesi Kırım Hatıra Ormanı geçtiğimiz günlerde Milli Parklar Genel Müdürü Selim Erdoğan’ ve ekibini ağıladı.

 

  1. Müfreze komutanlığı Cemil Cahit Toydemir’in emir komuta ettiği cephe hattı olan Toydemir Mahallesinde oluşturan Kırım Hatıra ormanı kamp alanına dönüştü. Türkiye’den farlı insanları ağırlayan alanda gelenler kamp yapıyorlar. Toydemir şubesi Kırım Hatıra Ormanı Doğayı Koruma Milli Parklar Genel Müdürlüğü koordinatörlüğünde genel müdür Selim Erdoğan’ın oluşturduğu ve kendisinin de bizzat katıldığı Mürettep Müfreze ekibini ağırladı.

 

 

TOYDEMİR ŞUBESİ KIRIM HATIRA ORMANINDA KAMP YAPIYORLAR

Kırım Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Toydemir Şube Başkanı Vecdi Özgey “ Toydemir Şubesi Kırım hatıra ormanı derneğimizin sorumluğundadır markalaşma yolunda büyük mesafe kaydettik. Yeni tesissilerimizle, düzenlememizle artık Türkiye çapında hizmet veriyoruz. Bu hizmetlerin içinde kamp yapmakta var. Doğayı Koruma Milli Parklar Genel Müdürlüğü koordinatörlüğünde genel müdür Selim Erdoğan’ın oluşturduğu ve kendisinin de bizzat katıldığı Mürettep Müfreze isminde Kuvayi Milliye ruhu taşıyan vatanperver inşalar Kırım Hatıra ormanında kamp yaptılar. Amaçları 12. Grup karargahının olduğu tarihi yerde orası 5. Müfreze komutanlığı Cemil Cahit Toydemir beyin emir komuta ettiği cephe hattı. Hem tarihi alanları gezelim hem kamp yapalım diye Kırım hatıra ormanında kamp yaptılar. 1 gün kaldılar teşekkür ederek ayrıldılar Gelen ekip o kadar memnun ayrıldılar ki alileri ile gelip kamp yapma kararı aldılar”dedi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ