• Dolar 6,8627
    Euro 7,774
  • Altın 396.959
    Bist 114809
  • 22° Ankara

CUMHURİYET KADINLARI POLATLI'DA

KIZILAY İHTİYAÇ SAHİPLERİ İÇİN SAHADA

ÇEVRE VE DOĞA POLİSLERİ GELİYOR

KURBAN KESİM ELEMANI KURSU BAŞLIYOR

POLATLI MÜFTÜLÜĞÜ DUYURDU

EMEKLERİ KÜL ETMEYİN!!!

Polatlı

Polatlı Haberleri

GÜNGÖR “BAYRAM; MİLLETİMİZ İÇİN BİRLİKTİR, BERABERLİKTİR, KARDEŞLİKTİR”

26.05.2020 11:48
GÜNGÖR “BAYRAM; MİLLETİMİZ İÇİN BİRLİKTİR, BERABERLİKTİR, KARDEŞLİKTİR”

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi Polatlı ilçe Başkanı Uğur Güngör “Polatlılı hemşehrilerim başta olmak üzere tüm Türk-İslam Âlemi’nin mübarek Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum. Sağlık ve bereketle Cenab-ı Allah (C.C.) bizleri daha nice bayramlara eriştirsin. Ramazan Bayramımızın milletçe bu zor günleri geride bırakmamıza vesile olması dileğiyle; Bayramımız Mübarek Olsun. “dedi.

 

 

 

MHP Polatlı İlçe Başkanı Uğur Güngör’ün Ramazan Bayramı Kutlama Mesajında “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan-ı Şerif’i geride bırakırken, mübarek Ramazan Bayramı’na ulaşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Nefsin terbiyesiyle birlikte, fiziki açlığın manevi doygunlukla telafi edildiği, amellerin halis niyetlerle tazelenip tahkim edildiği sabır ve tevekkül ayı olan Ramazan- ı Şerif’in hemen ardından karşıladığımız Ramazan Bayramı; gönüllerin hürmet ve hatırlatmayla coştuğu, küslük ve dargınlıkların onarıldığı barış, kardeşlik ve vuslat iklimidir.

Mübarek Ramazan Bayramı; hepimiz için bir gönül köprüsüdür. Kırılan kalpleri onarmaya yarayacak bir fırsattır. Bayram; büyüklerimize hürmet, küçüklerimize ise sevgidir. Bayram; milletimiz için birliktir, beraberliktir, kardeşliktir. Bizi biz yapan tüm değerlerin yegâne bir bütünüdür.

Bu duygu ve düşüncelerle Polatlılı hemşehrilerim başta olmak üzere tüm Türk-İslam Âlemi’nin mübarek Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum. Sağlık ve bereketle Cenab-ı Allah (C.C.) bizleri daha nice bayramlara eriştirsin. Ramazan Bayramımızın milletçe bu zor günleri geride bırakmamıza vesile olması dileğiyle; Bayramımız Mübarek Olsun. “ifadelerine yer verdi.

HBR AYŞE KÖKSAL