• Dolar 6,8627
    Euro 7,774
  • Altın 396.959
    Bist 114809
  • 22° Ankara

CUMHURİYET KADINLARI POLATLI'DA

KIZILAY İHTİYAÇ SAHİPLERİ İÇİN SAHADA

ÇEVRE VE DOĞA POLİSLERİ GELİYOR

KURBAN KESİM ELEMANI KURSU BAŞLIYOR

POLATLI MÜFTÜLÜĞÜ DUYURDU

EMEKLERİ KÜL ETMEYİN!!!

Polatlı

Polatlı Haberleri

İNSAN GİBİ İSİMLİ TİYATRO OYUNU POLATLI’DA PERDE AÇIYOR

14.01.2020 09:27
İNSAN GİBİ İSİMLİ TİYATRO OYUNU POLATLI’DA PERDE AÇIYOR

 

Atatürkçü Düşünce Derneği Polatlı Şubesi 16 Ocak’ta insan gibi isimli tiyatro oyunu sergileyecek. Oyun 16 Ocak 2020 Perşembe günü saat 19.00'da 13 Eylül Kültür Merkezinde sahnelenecek. Aynı gün ressam Hamza Saykan, “Geldikleri Gibi Giderler” isimli yağlı boya Atatürk resimleri sergisini de Polatlıların beğenisine sunacak.

 

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Polatlı Şubesi Polatlı da tiyatro severleri İnsan Gibi isimli tiyatro oyunu ile buluştracak. Atatürkçü Düşünce derneği Polatlı Şube Başkanı Hatice Hatiopğlu “Atatürkçü Düşünce Derneği Polatlı Şubesi ilçemiz sosyal yaşantısına katkı sağlamayı sürdürüyor. 16 Ocak 2020 Perşembe günü saat 19.00'da 13 Eylül Kültür Merkezinde "İNSAN GİBİ " isimli tiyatro oyunu sahnelenecektir. Biletler ADD Polatlı Şubesinden, Av.Hatice Hatipoğlu'nun bürosundan ve oyun günü gişeden temin edilebilir.”dedi.

“GELDİKLERİ GİBİ GİDERLER” RESİM SERGİSİ

 

  1. Hamza SAYKAN, “Geldikleri Gibi Giderler” isimli yağlı boya Atatürk resimleri sergisini 16 Ocak 2020 Perşembe günü saat 14.00’te, 13 Eylül Kültür Merkezinde sergilenecek. 11 farklı il ve ilçede halkla buluşan sergi, Polatlı’da bir gün süte ile açık kalacak. ADD Başkanı Hatice Hatipoğlu “Genç kuşaklara Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü anlatacak sergiye katılımınız bizi onurlandıracaktır. Atatürkçü Düşünce Derneği Polatlı Şubesi ilçemiz sosyal yaşantısına katkı sağlamayı sürdürüyor.

 

6 FARKLI HİKAYENİN DERLEMESİ

2 perde ve farklı sanatçı eserlerinin oyunlarından oluşan 6 farklı hikayenin anlatıldığı bir derleme. Güncel hikayelerden oluşuyor. Her türlü ekonomik sıkıntılara, psikolojik baskılara karşı yaşamak zorunda olan insanların hayat mücadeleleri üzerinden adalet sistemine de vurgu yaparak anlatılan küçük insanların sonu ne yazık ki akıl hastanesinde bitiyor. Oyun canlı müzik ve özel yapım bestelerle süslenmiş olup, müzikal bir komedi tadındadır.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ