• Dolar 5.88
    Euro 6.53
  • Altın 281.06
    Bist 94302
  • 24° Ankara

AYSEL DEMİR'DEN GAZETECİLERE JEST

EVSİZ CELAL ARTIK EMİN ELLERDE

ARDINDA 4 SAYFALIK NOT BIRAKARAK ÖLÜME GİTTİ

HASAT BAYRAMINA DAVET…

ŞEHİDİN NİŞANLISI GELİNLİKLE VEDA ETTİ

MÜLKİ AMİRDEN OKULLARA ZİYARET

Polatlı

Polatlı Haberleri

IŞIN YAMAN KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ MEZUN OLDU

19.06.2019 10:44
IŞIN YAMAN KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ MEZUN OLDU

Işın Yaman Koleji Ortaokulu mezun verdi. 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı yıl sonu kapsamında Saklıbahçe Düğün Salonunda mezuniyet töreni gerçekleştiren Işın Yaman Koleji Ortaokulu öğrencileri kep attı. Işın Yaman Koleji Ortaöğretim müdürü Yusuf Karataş “Bir tek sizler hayatınızın sonuna kadar birer IŞIN YAMAN KOLEJİ ORTAOKULU mezunları olarak kalacaksınız. Ve bu gerçek hiç değişmeyecek. Hepinize geleceğe umutla bakan , başarılarla dolu bir yaşam diliyorum. Sizleri sevgilerle uğurluyorum”dedi.

 

 

 

Işın Yaman Koleji ortaokulu son sınıf öğrencileri mezun oldu. 2018-2019 eğitim öğretim yılını başarı ile tamamlayarak okullarına veda eden Öğrenciler hem mutluluğu hem de hüznü bir arada yaşadılar. Saklıbahçe Düğün Salonunda gerçekleştirilen mezuniyet töreninde öğrenciler gönüllerince eğlenerek mezun olmanın haklı gururunu yaşadılar. Mezuniyet töreninde bayrak flama devir teslim töreni yapılırken, okul birincisine başarı plaketi verilerek yaş kütüğünü çaktı.

Işın Yaman Koleji ortaöğretim müdürü Yusuf Karataş mezuniyet gecesinde öğrencilerine seslendi.

SEVGİLİ 2019 MEZUNLARI, BUGÜNÜN KIYMETİNİ BİLİN

 

KARATAŞ “Işın Yaman Ortaokulu’nun kıymetli akademik ve idari personeli , değerli veliler ve sevgili öğrencilerim ;

Bugün burada ortak bir sevinci paylaşmak için toplanmış bulunuyoruz.Kuruluşumuzun 5. Yılında Işın Yaman Ortaokulu olarak 5. Mezunlarımızı vermenin sevinç ve gururu içerisindeyiz. Çocuklarımızı yeni eğitim-öğretim yaşamlarına uğurlamanın çoşkusunu , heyecanını ve merakını hep birlikte yaşıyoruz. Değerli veliler, sizler evlatlarınızı yaşamlarının bir döneminde bizlere emanet ettiniz. Bizler çok titiz, çalışan idari ve akademik kadronun desteği ile çocuklarımızı şekillendirip bilgilerle donatarak yarınlara hazırladık. Bugün özgüvenleri yüksek , bilgileri sağlam , sorumluluk sahibi gençler olarak 63 mezunumuzu uğurluyoruz. Bu uzun süreçte öğretmen arkadaşlarım sizlere , işinize yarayacak, başarılı olmasını sağlayacak bilgiler, beceriler, alışkanlıklar kazandırmaya çalıştı. Öğrencilerimize şefkat , ve hassasiyet ile yaklaşan , onları eğiten , öğreten biçimlendiren öğretmen arkadaşlarımıa da huzurunuzda teşekkür ediyorum. Sevgili öğrencilerim , bugün sizler için çok farklı bir anlam taşıyor. Yaşamınızın bir dönemi kapanıyor, ondan aldığınız güçle başka bir dönemin başlangıcını yapıyorsunuz . Ailelerinizin sevgisi, ilgisi ve desteği ile yetişen gençler olarak burdasınız. Öğretmenlerinizin sizi iyi olanaklar içerisinde , doğru bilgilerle, donattı. Dürüst , ahlaklı , kendini bilen , kendine güvenen gençler olarak ilk önce kendiniz sonra da yakınlarınız , geleceğiniz için yapacağınız çok şey olduğunu biliyorsunuz. Sevgili 2019 mezunları, bugünün kıymetini bilin. Bugün sizin için bir son , bir veda günü.Ne aynı sıralar ne aynı sınıflar ne aynı koridorlar paylaşılmayacak bundan sonra. Bugün bitsede gidelim dediğiniz okul günlerinin sonuncusu. O yüzden tadını çıkarın bugünün. Sarılın arkadaşlarınza. İster doya doya eğlenin ister hıçkıra hıçkıra ağlayın. Hem mutluluğunuzu paylaşın hem üzüntünüzü. Bir tek sizler hayatınızın sonuna kadar birer IŞIN YAMAN KOLEJİ ORTAOKULU mezunları olarak kalacaksınız. Ve bu gerçek hiç değişmeyecek. Hepinize geleceğe umutla bakan , başarılarla dolu bir yaşam diliyorum. Sizleri sevgilerle uğurluyorum. 4 Yıllık süreçte sizlerin bize karşı varsa bir gönül kırgınlığınız hakkınızı helal etmenizi istiyorum. Bizden yana hakkımız helal olsun . Yolunuz bahtınız daima açık olsun “ifadelerine yer verdi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ