• Dolar 6,8158
    Euro 7,4344
  • Altın 380.418
    Bist 103024
  • 13° Ankara

BAYRAMIN İLK 2 GÜNÜ EKMEK ÇIKMAYACAK

EMEK UN FABRİKASINDAN VATANDAŞA DESTEK

YILDIZKAYA “RAMAZAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN”

MEHMET AKİFLİLER DERNEĞİNDEN RAMAZAN DESTEĞİ

MHP'Lİ GÜNGÖR RAMAZAN BAYRAMINI KUTLADI

AVCI “MÜBAREK RAMAZAN BAYRAMINI KUTLUYORUM”

Polatlı

Polatlı Haberleri

KAYMAKAMDAN MÜFTÜLÜĞE KUTLAMA  ZİYARETİ

09.10.2019 09:45
KAYMAKAMDAN MÜFTÜLÜĞE KUTLAMA  ZİYARETİ

  Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, Camiler ve Din Görevlileri Haftası sebebiyle İlçe Müftülüğünü ziyaret etti. Kaymakam Tunçer  “İlçe Müftümüz Hayri Cihangeri olmak üzere tüm İmam-Hatiplerimizin, Kuran Kursu hocalarımızın, vaizlerimizin ve bütün din görevlilerimizin haftasını tebrik ediyor, programlarınızın başarılı geçmesini diliyorum “dedi.

 

Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebet  ile Polatlı kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer Polatlı  Müftülüğünü ziyaret etti.

Ziyaret esnasında İlçe Müftüsü Hayri Cihangeri ve Müftülük personeli ile bir araya gelen Kaymakam Tunçer: “Dünyaya geldiğimiz andan itibaren yanımızda olan, İslam’ın rehberliğine ihtiyaç duyduğumuzda, Kuran-ı Kerimi öğrenmek ve anlamak istediğimizde, en mutlu ve en üzüntülü günlerimizde yanımızda olan, birlikte huzura durduğumuzda, günde beş vakit kurtuluş çağrısı ezanlarımızla yanımızda olan, hep din görevlilerimizdir. Bu vesileyle başta İlçe Müftümüz Hayri Cihangeri olmak üzere tüm İmam-Hatiplerimizin, Kuran Kursu hocalarımızın, vaizlerimizin ve bütün din görevlilerimizin haftasını tebrik ediyor, programlarınızın başarılı geçmesini diliyorum dedi.

İlçe Müftüsü Hayri Cihangeri, Kaymakam Tunçer’e ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

 HBR AYŞE KÖKSAL