• Dolar 5.56
    Euro 6.17
  • Altın 270.06
    Bist 96427
  • 27° Ankara

30 BİN  DEKAR ARAZİ ZARAR GÖRDÜ VE HAYVANLAR SELE KAPILDI

CHP POLATLI'DAN, VEKİL KUŞOĞLU'NA TEŞEKKÜR

SEL SONRASI ŞEYHAHMETLİ'DE YARALARI SARDILAR

ÜSTÜN ''HAYVAN PAZARI KISKANDIRDI''

YAVAŞTAN KENT KONSEYİNE ÖNERİLER 

Ulaşımda zam istediler

Polatlı

Polatlı Haberleri

KIBRIS GAZİSİNE ZİYARET

10.08.2019 09:40
KIBRIS GAZİSİNE ZİYARET

 

İlçe  Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer ve Eşi Aysel Tunçer;  beraberinde Garnizon Komutan V. Albay Haluk Albayrak, Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya ve Eşi Şaduman Yıldızkaya, İlçe Müftüsü Hayri Cihangeri, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürü Emel Üneşi,  İlçe Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Büro Amir V. Meftun Kurtile birlikte Kıbrıs Gazisi Selami İsa’yı ziyaret etti.

Kaymakam Tunçer; “Tarih boyunca zor şartlara rağmen zaferler elde eden milletimizin, sahip olduğu vatan sevgisi ve istiklal ruhu tüm dünyaya örnek olmuştur. Milletimizin kazandığı büyük zaferlerin temelinde canlarını hiç çekinmeden feda eden şehitlerimiz ile gazilerimiz yer almaktadır. Bu vatan ve bizler, bu topraklar için bedel ödemiş olanları asla unutmayacağız. Bizler inanıyoruz ki şehitlerimiz Allah katında diridirler ve cennette en güzel makamlarla mükâfatlandırılacaklardır. Tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmetle yâd ediyorum. Bizler huzur içerisinde yaşıyorsak bunları aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize borçluyuz.” dedi.

Ziyaret, tüm Şehitlerimiz ve Gazilerimiz için İlçe Müftüsü Hayri Cihangeri tarafından Kuran-ı Kerim Tilaveti okunup dualar edilmesiyle son buldu.

Hbr Aysun Yılmaz Benli