• Dolar 5.75
    Euro 6.35
  • Altın 269.30
    Bist 108128
  • 10° Ankara

AYSEL DEMİR'DEN BAŞKAN YAVAŞ'A REST

POLATLI'NIN SU DEDEKTİFLERİ VAR

HAYDİ POLATLI KAN BAĞIŞINA

GÜZERGAHLAR ÇİZİLDİ

SPOR MÜSABAKALARI MASAYA YATIRILDI

ŞAHİN İNSAN HAKLARI GÜNÜ'NÜ KUTLADI

Polatlı

Polatlı Haberleri

KIBRIS GAZİSİNE ZİYARET

10.08.2019 09:40
KIBRIS GAZİSİNE ZİYARET

 

İlçe  Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer ve Eşi Aysel Tunçer;  beraberinde Garnizon Komutan V. Albay Haluk Albayrak, Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya ve Eşi Şaduman Yıldızkaya, İlçe Müftüsü Hayri Cihangeri, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürü Emel Üneşi,  İlçe Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Büro Amir V. Meftun Kurtile birlikte Kıbrıs Gazisi Selami İsa’yı ziyaret etti.

Kaymakam Tunçer; “Tarih boyunca zor şartlara rağmen zaferler elde eden milletimizin, sahip olduğu vatan sevgisi ve istiklal ruhu tüm dünyaya örnek olmuştur. Milletimizin kazandığı büyük zaferlerin temelinde canlarını hiç çekinmeden feda eden şehitlerimiz ile gazilerimiz yer almaktadır. Bu vatan ve bizler, bu topraklar için bedel ödemiş olanları asla unutmayacağız. Bizler inanıyoruz ki şehitlerimiz Allah katında diridirler ve cennette en güzel makamlarla mükâfatlandırılacaklardır. Tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmetle yâd ediyorum. Bizler huzur içerisinde yaşıyorsak bunları aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize borçluyuz.” dedi.

Ziyaret, tüm Şehitlerimiz ve Gazilerimiz için İlçe Müftüsü Hayri Cihangeri tarafından Kuran-ı Kerim Tilaveti okunup dualar edilmesiyle son buldu.

Hbr Aysun Yılmaz Benli