• Dolar 7,8048
    Euro 9,1424
  • Altın 473.736
    Bist 1129.23
  • 15° Ankara

''DUALARIMIZ SOYDAŞLARIMIZLADIR”

GÜNGÖR “HİÇ KİMSE DÜNYADA TÜRK'ÜN SABRINI SINAMAMALIDIR”

MECLİS PERŞEMBE TOPLANACAK

AKKAYA: İNSANLAR YATIRIMA YÖNELDİ

ÖZTÜRK VE KURMAYLARI MAKAMA ÇIKTI

ŞENTEPE ‘DE ASFALTLAMA

Polatlı

Polatlı Haberleri

KRİZ MASASI EKİPLERİ CAN HIRAÇ YARDIMA KOŞTU

15.09.2020 09:23
KRİZ MASASI EKİPLERİ CAN HIRAÇ YARDIMA KOŞTU

 

Cumartesi günü İlçe genelinde ve kırsal mahallerde etkili olan kum fırtınasında zarar gören vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanmasında Polatlı Belediyesi ekipleri teyakkuza geçti. Ekipler gerek vatandaşın beslenme ihtiyacı gerekse barınma ihtiyaçları noktasında Polatlı ve kırsal mahaller arasında mekik dokudu.

 

Cumartesi günü İlçe genelinde ve kırsal mahallerde etkili olan kum fırtınasında zarar gören vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanmasında Polatlı Belediyesi ekipleri teyakkuza geçti. Ekipler gerek vatandaşın beslenme ihtiyacı gerekse barınma ihtiyaçları noktasında

can hıraç görev yaptı.

Polatlı Belediyesi Gecenin ilerleyen saatlerine dek kum fırtınası dolayısıyla çalışmalarını sürdüren Kriz Masası Ekipleri fırtınanın sabahında bu yana fırtınadan etkilenen kırsal mahallelerimize yardım ulaştırmaya devam ediyor. Sabah saatlerinde fırtına mağduru mevsimlik tarım işçilerine sıcak çorba ve gıda yardımında bulunan Zabıta Müdürlüğü Ekipleri'nin yanı sıra; AFAD ile koordineli olarak çalışan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından çadır ve yardım malzemesi götürüldü.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ