• Dolar 5.3771
    Euro 6.1069
  • Altın 214.42
    Bist 90644
  • 11° Ankara

50 YILLIK SORUN ÇÖZÜLDÜ

ÖZEL POLATLI'YA MÜJDEYİ VERDİ

SAKARYA SAVAŞI ''TÜRKÜN DİRİLİŞ YOLU YÜRÜYܪܔ

MHP'NİN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI OLDU

ŞEHİTLİK ANITI SAHİPSİZ Mİ?

İŞTE SEÇİM TAKVİMİ

Polatlı

Polatlı Haberleri

KURUM AMİRLERİ TOPLANDI

06.12.2018 10:06
KURUM AMİRLERİ TOPLANDI

Kurum Amirleri ve İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı İlçe Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer Başkanlığında gerçekleştirildi. ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına gerekli talimatları veren Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, ‘Gayemiz vatandaşlarımızın memnuniyetidir. Onun için var gücümüzle çalışıyoruz.’ dedi

 

Kaymakamlık Toplantı Salonunda, İlçede görevli Kamu Kurum ve Kuruluşları amirlerinin katılımıyla gerçekleşen toplantı öncesinde Konuşma Yapan Kaymakam Mahmut NedimTunçer; kamu kurum ve kuruluşları arasındaki iletişim ve koordinasyonun önemine vurgu yapan Kaymakam Tunçer, bu tür toplantılarda asıl amacın, kamu kurum ve kuruluşları tarafından yürütülen iş ve işlemlerin daha hızlı ve çözüm odaklı bir şekilde yürütülmesinin sağlanması olduğunun üzerinde durdu.

Bununla ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına gerekli talimatları veren Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, ‘Gayemiz vatandaşlarımızın memnuniyetidir. Onun için var gücümüzle çalışıyoruz.’ dedi.

İlgili kurum ve kuruluş temsilcilerinin söz almalarıyla devam eden toplantı, görüş ve önerilerin alınmasının ardından sona erdi.

HBR-AYSUN YILMAZ BENLİ