• Dolar 6.06
    Euro 6.78
  • Altın 250.75
    Bist 86933
  • 18° Ankara

BABA KAYA'YA SON GÖREV

CHP "MİLLETİN DEĞİL SİYASİLERİN DEDİĞİ OLMUŞTUR"

TRAKTÖR ŞARAMPOLE UÇTU

MÜFTÜLÜKTEN GENÇLERE İFTAR

ÇOCUKLAR İÇİN TOPLANDILAR

ANKESOB TOPLANDI

Polatlı

Polatlı Haberleri

KURUM AMİRLERİ TOPLANDI

06.12.2018 10:06
KURUM AMİRLERİ TOPLANDI

Kurum Amirleri ve İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı İlçe Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer Başkanlığında gerçekleştirildi. ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına gerekli talimatları veren Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, ‘Gayemiz vatandaşlarımızın memnuniyetidir. Onun için var gücümüzle çalışıyoruz.’ dedi

 

Kaymakamlık Toplantı Salonunda, İlçede görevli Kamu Kurum ve Kuruluşları amirlerinin katılımıyla gerçekleşen toplantı öncesinde Konuşma Yapan Kaymakam Mahmut NedimTunçer; kamu kurum ve kuruluşları arasındaki iletişim ve koordinasyonun önemine vurgu yapan Kaymakam Tunçer, bu tür toplantılarda asıl amacın, kamu kurum ve kuruluşları tarafından yürütülen iş ve işlemlerin daha hızlı ve çözüm odaklı bir şekilde yürütülmesinin sağlanması olduğunun üzerinde durdu.

Bununla ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına gerekli talimatları veren Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, ‘Gayemiz vatandaşlarımızın memnuniyetidir. Onun için var gücümüzle çalışıyoruz.’ dedi.

İlgili kurum ve kuruluş temsilcilerinin söz almalarıyla devam eden toplantı, görüş ve önerilerin alınmasının ardından sona erdi.

HBR-AYSUN YILMAZ BENLİ