• Dolar 5.3018
    Euro 6.00
  • Altın 225.62
    Bist 102784
  • Ankara

VATANDAŞ SAMİ ÇAY İLE DERTLEŞTİ

SİZCE KİM “POLATLI BELEDİYE BAŞKANI” OLACAK?

ŞEHİT SERTEL KABRİ BAŞINDA ANILDI

LİSTELER BUGÜN İLÇE SEÇİME TESLİM EDİLECEK

ÇEKİRDEKSİZ MAHALLESİNE İMAR ONAYI

31 MART SEÇİM TEDBİRLERİ MASAYA YATIRILDI

Polatlı

Polatlı Haberleri

MEHMET AKİF’Lİ ÖĞRENCİLERE E-TWİNNİG PROJESİ ANLATILDI

06.12.2018 10:09
MEHMET AKİF’Lİ ÖĞRENCİLERE E-TWİNNİG PROJESİ ANLATILDI


Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencileri E- Twining projesini tanıdı. İngilizce Öğretmeni Ayşe Burcu Öğüçbilek koordinatörlüğünde çalışmalara başlayan öğrenciler, böylelikle özgüveni yüksek, kendini ifade etme becerisine sahip, bireyler haline gelecekler.

 


Twining projesi hakkında Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu tarafından yapılan bilgilendirmede. “İletişim kurmak, işbirliği yapmak, projeler geliştirmek, paylaşmak; kısacası Avrupa’daki en heyecan verici öğrenme topluluğunu hissetmek ve bu topluluğun bir parçası olmak için, Avrupa ülkelerindeki katılımcı okullardan birinde çalışan personele (öğretmenler, müdürler, kütüphaneciler v.b.) yönelik bir platform olan e -twinning projesinde İngilizce Öğretmenimiz Ayşe Burcu Öğüçbilek koordinatörlüğünde öğrencimizle çalışmalarına başladılar.
ÇEVREMDEKİ BİLİM İNSANLARINI TANIYORUM
Okulumuzda yürütülen projenin ismi ´Çevremdeki Bilim İnsanlarını Tanıyorum.´ 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılını kapsayan proje sürecinde, ulusal&uluslararası farklı okullarda yer alan öğretmen ve öğrencilerimiz bulunmaktadır. Öğrencilerimiz bu proje ile çeşitli gerçekleştirilen etkinliklerle( drama, logo tasarımı vb) çevremizde var olan bilim insanlarını tanıma onlarla online konuşma imkanı bulacaktır. Ayrıca kendine özgüveni gelişecek, ifade etme becerisine sahip topluma katkı sağlayan bir birey haline gelecektir.”

HBR-AYŞE KÖKSAL