• Dolar 7,8411
    Euro 9,1702
  • Altın 475.239
    Bist 1126.62
  • 15° Ankara

''DUALARIMIZ SOYDAŞLARIMIZLADIR”

GÜNGÖR “HİÇ KİMSE DÜNYADA TÜRK'ÜN SABRINI SINAMAMALIDIR”

MECLİS PERŞEMBE TOPLANACAK

AKKAYA: İNSANLAR YATIRIMA YÖNELDİ

ÖZTÜRK VE KURMAYLARI MAKAMA ÇIKTI

ŞENTEPE ‘DE ASFALTLAMA

Polatlı

Polatlı Haberleri

 MEVSİMLİK TARIM İŞÇİLERİNE  YEMEK VE ÇADIR DESTEĞİ  

15.09.2020 09:22
 MEVSİMLİK TARIM İŞÇİLERİNE  YEMEK VE ÇADIR DESTEĞİ  

 

Cumartesi günü yaşanan kum fırtınasının ardından olumsuz etkilenen  kırsal mahallelerde vatandaşların yaraları sarılıyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi ekipleri  çadır, yiyecek, gıda gibi pek çok konuda da afetzedelerin yardımına koştu. Büyükşehir ekipleri olumsuz bir  duruma karşı teyakkuzdaydı.

 

 Ankara büyükşehir belediyesi ekipleri Polatlı da meydana gelen kum fırtınasından  olumsuz etkilenen vatandaşlara destek verdi.  7/24 teyakkuzda bulunan ekipler   yaraları sarıyor.  Ankara Büyükşehir Belediyesi ekipleri  çadır, yiyecek, gıda gibi pek çok konuda da afetzedelerin yardımına koştu.

 


YAVAŞ  "GEÇMİŞ OLSUN"

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş kum fırtınasının ardından yaraların sarılması için birimlere talimat verirken, sosyal medya hesabından  Polatlı’ya geçmiş olsun dileklerini iletti

 Yavaş mesajında “Polatlı ilçemizde yaşanan kum fırtınasından olumsuz etkilenen mevsimlik tarım işçilerine sıcak yemek dağıtımı ve çadır desteği için ekiplerimiz yola çıkmıştır. Mesai arkadaşlarımız teyakkuzda olup bölgedeki çalışmalarını ivedilikle sürdürmektedir” dedi.

TARIM İŞÇİLERİNDEN BAŞKAN YAVAŞ’A TEŞEKKÜR

Mevsimlik tarım işçileri, “Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne ve Mansur Yavaş’a teşekkür ederiz, ekipleriyle bizlerin yarasına merhem oluyor. Burada yemek dağıtımı yapıldı. Allah bir daha böyle bir afetle bizi karşılaştırmasın."denildi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ