• Dolar 5.47
    Euro 6.19
  • Altın 229.75
    Bist 102960
  • 11° Ankara

BAYRAM HAVASINDA POLATLI MİTİNGİ YAPTILAR

ÇAY KIRSAL MAHALLERDE VATANDAŞLA DERTLEŞTİ

MİLLİ EĞİTİM BAKANI SELÇUK BUGÜN POLATLI'DA

DOWN SENDORUMLU ÖĞRENCİLERDEN ZİYARET

GELENEKSEL NEVRUZ BAYRAMI KUTLANDI

ÖZEL'DEN SİYASİLERE ÇAĞRI

Polatlı

Polatlı Haberleri

MHP’Lİ KADINLAR SILA’NIN HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

08.11.2018 11:09
MHP’Lİ KADINLAR SILA’NIN HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

MHP Polatlı Kadın Kolları Başkanı Serpil Oğuzlar “Minik yavrumuz Sıla’nın mutluluğuna ortak olmanın sevincini yaşadık.''

MHP İlçe Kadın Kolları Başkanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Meydanı TCDD Gar Bahçesi’nde ‘Bin El Bir Yürek’ parolasıyla gerçekleştirilen kermes sonucunda toplanan nakdi yardım ile minik Sıla’nın hayali gerçekleştirildi. Milliyetçi Hareket Partili kadınlar kermeste sattıkları ürünler ile topladıkları nakdi yardımla minik Sıla’nın odasını baştan aşağı yeniledi.

 

 

 

Düzenledikleri kermes ile minik Sıla’nın hayalini gerçekleştiren MHP Polatlı Kadın Kolları anlamlı projeye katkıda bulunan herkese teşekkür etti. MHP İlçe Kadın Kolları Başkanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Meydanı TCDD Gar Bahçesi’nde ‘Bin El Bir Yürek’ parolasıyla gerçekleştirilen kermes sonucunda toplanan nakdi yardım ile minik Sıla’nın hayali gerçekleştirildi. Milliyetçi Hareket Partili kadınlar kermeste sattıkları ürünler ile topladıkları nakdi yardımla minik Sıla’nın odasını baştan aşağı yeniledi.Beşiktaş taraftarı olan Sıla’nın isteğine göre yenilenen oda; çocuk odası takımı, halı, perde, oyuncaklar ve Beşiktaş desenli ürünler ile süslendi.

“MİNİK YAVRUMUZ SILA’NIN MUTLULUĞUNA ORTAK OLMANIN SEVİNCİNİ YAŞADIK”

MHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Serpil Oğuzlar konuya ilişkin açıklamasında; “Geçtiğimiz günlerde kadın kollarımız ile el ele vererek düzenlediğimiz kermesimiz sonucunda anlamlı bir projeye daha imza attık. Minik yavrumuz Sıla’nın mutluluğuna ortak olmanın sevincini yaşadık. Bu tarz projelerimiz önümüzdeki günlerde artarak devam edecek. Başta Belediye Başkanımız Mürsel Yıldızkaya olmak üzere, Milliyetçi Hareket Partisi ailesine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.” Cümlelerine yer verdi.