• Dolar 6,4984
    Euro 7,2032
  • Altın 337.905
    Bist 88125
  • Ankara

BELEDİYE MECLİSİ 3 AY TOPLANMAYACAK

İL UMUMİ HIFZISSIHHA KURULU TOPLANDI

GAZETELER HAFTA DA ÜÇ GÜN OKURLARLA BULUŞACAK 

1 MİLYAR 881 MİLYON LİRALIK DESTEK ÖDEMESİ BUGÜN

FIRIN VE MARKETLERDE AMBALAJSIZ EKMEK SATIŞI YASAK

JANDARMA ÇALINAN KOYUNLARI SAHİBİNE TESLİM ETTİ

Polatlı

Polatlı Haberleri

MÜDÜR YÜREKLİ HİZMET BAYRAĞINI TESLİM ALDI

26.02.2020 10:11
MÜDÜR YÜREKLİ HİZMET BAYRAĞINI TESLİM ALDI

 

Basın İlan Kurumu Ankara İl Müdürü Murat Yürekli meslektaşlarına seslendi. Yürekli “Değerli Meslektaşlarım; Ankara merkez ve ilçelerimizdeki gazetelerimizin sorunları, beklentileri ve önümüzdeki süreçte yapılacak olan proje ve benzeri çalışmalar konusunda en kısa sürede, siz değerli gazete temsilcilerimizi ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunmayı arzulamaktayım”dedi.

 

 

 

Basın İlan Kurumu Ankara İl Müdürü Murat Yürekli göreve başladı. Dün itibari ile Basın İlan Kurumu Ankara il müdürlüğü hizmet bayrağını devralan Yürekli gazeteci meslektaşlarına seslendi. Yürekli “25 Şubat 2020 tarihi itibariyle Basın İlan Kurumu Ankara İl Müdürü olarak bayrağı devralmış bulunmaktayım. Ankara’da bugüne kadar yapılan hizmetler üzerine yeni çalışmalar ekleyerek yolumuza - sizlerin de desteği ile- devam edeceğiz. Özellikle Ankara merkez ve ilçelerimizdeki gazetelerimizin sorunları, beklentileri ve önümüzdeki süreçte yapılacak olan proje ve benzeri çalışmalar konusunda en kısa sürede, siz değerli gazete temsilcilerimizi ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunmayı arzulamaktayım.

Bu vesile ile; Bugüne kadar Ankara Şube Müdürü olarak başarılı çalışmalara imza atmış olan Yezdan Uğurlu bey’e bir kez daha teşekkürlerimizi sunar, işlerinizde bol kazanç, sağlık ve başarı dilerim.”ifadelerine er verdi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ