• Dolar 12,9437
    Euro 14,524
  • Altın 745.297
    Bist 1831.57
  • ° Ankara

ARDA HAN'DAN YENİ ŞARKI İLE GÜNDEMİ SARSACAK

Amazon'un Türkiye'deki İlk ve Tek “Advertising” Sertifikalı Ajansı: Ingage

''KİLİT'' GÖSTERİMDE...

Ünlü oyuncudan hapis talebi!

Yenimahalle'den Destek

Keçiören'de Sokaklara Estetik Dokunuş

Polatlı

Polatlı Haberleri

POLATLI BELEDİYESİ YEN HİZMET BİNASI YÜKSELİYOR

25.02.2021 09:34
POLATLI BELEDİYESİ YEN HİZMET BİNASI YÜKSELİYOR

Yeni dev projeler kapsamında yapımına başlanan Yeni Polatlı Belediye Binası yükseliyor. İnşaat süreci devam eden belediye binasından eski terminal binasından kalan son kalıntılar kaldırılıyor.

Geçtiğimiz yıllar içerisinde ihale süreci tamamlanan ve inşaatın başlanan yeni belediye binası yükselmeye başladı. Belediye bünyesindeki tüm birimleri içerisinde bulundurarak vatandaşların tek bir noktadan hizmet almasını sağlayacak olan Yeni Belediye Binası; şehrin girişinde Polatlı’nın sembolü olacak. Eski otogar arazisi üzerine inşa edilen Yeni Belediye Binası modern görünümü ile Polatlı’da bir ilki temsil edecek.

POLATLI’NIN EN ÖNEMLİ PRESTİJ PROJESİ OLARAK ANAYOL ÇEVRESİNDE YENİ BİR CAZİBE MERKEZİ OLUŞTURACAK

Tamamlandığında Polatlı’nın en önemli prestij projesi olarak anayol çevresinde bir cazibe merkezi oluşturacak olan Yeni Belediye Binası aynı zamanda şehrin trafik sorununa da büyük katkı sunacak. İkinci bir kent merkezi oluşturacak olan dev proje, şehir merkezinin trafik yükünü rahatlatarak Anadolu Bozkırının Parlayan Yıldızı Polatlı ismine yakışır bir Belediye Binası olacak.

ŞEHİR MERKEZİNDE TRAFİK SORUNUNA NEFES ALDIRACAK

Polatlı Belediyesi’ne bağlı tüm birimlerin içinde toplanacağı Yeni Belediye Binası şehrin vitrinine getireceği modern ve nezih görüntünün yanı sıra vatandaşların tek bir noktadan daha hızlı ve daha kaliteli hizmet almasını sağlayacak. Türk – İslam mimarisini temsil eden modern yapısıyla Polatlı Belediyesi tarihinde bir ilki temsil edecek olan dev proje 18.000 m2’lik kapalı alanı, yüzlerce araçlık otoparkı ve yeşil alanları ile bulunduğu lokasyona ve çevresine nefes aldıracak.

HBR: AYŞE KÖKSAL