• Dolar 6,4984
    Euro 7,2032
  • Altın 337.905
    Bist 88125
  • Ankara

BELEDİYE MECLİSİ 3 AY TOPLANMAYACAK

İL UMUMİ HIFZISSIHHA KURULU TOPLANDI

GAZETELER HAFTA DA ÜÇ GÜN OKURLARLA BULUŞACAK 

1 MİLYAR 881 MİLYON LİRALIK DESTEK ÖDEMESİ BUGÜN

FIRIN VE MARKETLERDE AMBALAJSIZ EKMEK SATIŞI YASAK

JANDARMA ÇALINAN KOYUNLARI SAHİBİNE TESLİM ETTİ

Polatlı

Polatlı Haberleri

POLATLISPOR ALT YAPISI OYUNCU ÜRETMEYE DEVAM EDİYOR

26.02.2020 10:12
POLATLISPOR ALT YAPISI OYUNCU ÜRETMEYE DEVAM EDİYOR


 

 

Alt yapıda yetiştirdiği oyuncularla sürekli adından söz ettiren şimşeklerde alt yaş gruplarında bulunan çocuklara takımların ilgisi devam ediyor. Polatlı spor Antrenörü ve sorumlusu Ali Kılavuz “ Polatlı halkının spor okullarımıza olan ilgisinden dolayı teşekkür ederim .Bizlere inanan güvenen ailelerimizin çocuklarını yetenekleri doğrultusunda UEFA belgeli uzman antrenörlerimizle çalıştırıp onları geleceğe hazırlıyoruz”dedi.

 

 

 

 

Polatlıspor alt yapıdan Ankaragücü’ne bir transfer daha eklendi.

Polatlı spor Antrenörü ve sorumlusu Ali Kılavuz yaptığı açıklamada ‘ Alt yapımıza inanılmaz bir ilgi var çok küçük yaşlarda alt yapımıza aldığımız oyuncularımızı yaptığımız çalışmalar sonucunda çocuklarımızın gelişimini tamamlamasıyla birlikte profesyonel kulüplere gönderiyoruz . Kısa zamanda 30 dan fazla oyuncumuzu süper lig ve 1.lig kulüpleri ile buluşturduk. Bilindiği üzere kulübümüzün tek gelir kapısı sporculardan gelen gelirler bu transfer gelirleriyle ulaşım ve malzeme giderlerini ancak karşılayabiliyoruz. Cemil Burak Öztürk İse yine uzun zamandır alt yapımızda bulunan futbol okullarımızdan yetiştirdiğimiz bir yıldız adayı oda diğer arkadaşları gibi uzun süredir takip ediliyordu,yaptığımız görüşmeler sonucunda kulüp menfaatleri ve Cemil’ın geleceği açısından en sağlık kararı vererek Ankaragücü spor kulübüne gönderdik.İnanıyorum ki cemil oynayacağı futbol ile çok kısa zaman sonra adından sıkça söz ettirecek Türk futboluna uzun süre hizmet edecektir.

 

Polatlı halkının spor okullarımıza olan ilgisinden dolayı teşekkür ederim .Bizlere inanan güvenen ailelerimizin çocuklarını yetenekleri doğrultusunda UEFA belgeli uzman antrenörlerimizle çalıştırıp onları geleceğe hazırlıyoruz.Spor okullarımızda çocuklarımıza verdiğimiz eğitimlerin karşılık bulması bizleri inanılmaz bir şekilde gururlandırmaktır.Bu şekilde minik yıldız adayları ve genç kardeşlerimizin hayalleri ile buluşturmanın keyfini yaşıyoruz. Ayrıca bizlere güvenen çocuklarını teslim eden ailelerimize transfer görüşmelerinde bizlere tam yetki vermelerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Cemil’in babası Süleyman ÖZTÜRK ise ‘Polatlı spor Kulübümüze ve Antrenörlerimize verdiği desteklerden emeklerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Verilen emeğin göz ardı edilmesi söz konusu değil çok zor şartlar altında verilen çalışmaları yakından takip ediyoruz bugün çocuklarımızın bu seviye ye gelmesinde emeği olan herkese teşekkür ederim”dedi.

 

 

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ