• Dolar 6,8158
    Euro 7,4344
  • Altın 380.418
    Bist 103024
  • 13° Ankara

BAYRAMIN İLK 2 GÜNÜ EKMEK ÇIKMAYACAK

EMEK UN FABRİKASINDAN VATANDAŞA DESTEK

YILDIZKAYA “RAMAZAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN”

MEHMET AKİFLİLER DERNEĞİNDEN RAMAZAN DESTEĞİ

MHP'Lİ GÜNGÖR RAMAZAN BAYRAMINI KUTLADI

AVCI “MÜBAREK RAMAZAN BAYRAMINI KUTLUYORUM”

Polatlı

Polatlı Haberleri

SARIOBALI ÇİFTÇİ ÇALINAN 9 KOYUNUNA KAVUŞTU

27.03.2020 11:18
SARIOBALI ÇİFTÇİ ÇALINAN 9 KOYUNUNA KAVUŞTU

Polatlı'da küçükbaş hayvanları çalınan vatandaş, jandarmanın başarılı çalışmaları sonucunda hayvanlarının tamamına kavuştu. Jandarma ekipleri düzenlediği operasyonla küçükbaş hayvanları buldu. Küçükbaş hayvanlar Cumhuriyet Savcısının talimatı ile hayvan sahipleri olan İ.S. ve Z.A isimli vatandaşlara teslim edildi.

 

 

 

Polatlı’da küçükbaş hayvanları çalınan vatandaş, jandarmanın çalışmaları sonucunda hayvanlarının tamamına kavuştu. Ankara İl Jandarma Komutanlığı ekipleri Polatlı Sarıoba Mahallesinde İ.S. adlı vatandaşa ait ağıldan 9 adet küçükbaş hayvan çalındığı ihbarını aldı. Yapılan detaylı araştırma neticesinde, hayvanların İ.E. ve A.D. adlı şahıslar tarafından çalındığı belirlendi. Zanlıların 18 Mart 2020 tarihinde Beypazarı İlçesinde meydana gelen 22 adet küçükbaş hayvanın çalınması olayını da gerçekleştirdikleri belirlendi. 22 adet küçükbaş hayvanın Polatlı İnler mahallesinde A.O, O.D. ve G.K. isimli kişilere satıldığı ve 9 adet küçükbaş hayvanın ise Eskişehir Günyüzü İlçesinde Y.V. , D.D. ve Z.C. isimli kişilere satıldığı tespit edildi.

 

Jandarma ekipleri düzenlediği operasyonla küçükbaş hayvanları buldu. Küçükbaş hayvanlar Cumhuriyet Savcısının talimatı ile hayvan sahipleri olan İ.S. ve Z.A isimli vatandaşlara teslim edildi.Şüphelilerden A.D. , İ.E. ve A.E. jandarma işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.