• Dolar 5.75
    Euro 6.35
  • Altın 269.30
    Bist 108128
  • 10° Ankara

AYSEL DEMİR'DEN BAŞKAN YAVAŞ'A REST

POLATLI'NIN SU DEDEKTİFLERİ VAR

HAYDİ POLATLI KAN BAĞIŞINA

GÜZERGAHLAR ÇİZİLDİ

SPOR MÜSABAKALARI MASAYA YATIRILDI

ŞAHİN İNSAN HAKLARI GÜNÜ'NÜ KUTLADI

Polatlı

Polatlı Haberleri

ŞEHİT PEHLİVAN'IN BABA OCAĞINDA BAYRAMLAŞMA

10.08.2019 09:45
ŞEHİT PEHLİVAN'IN BABA OCAĞINDA BAYRAMLAŞMA

ilçe protokolü şehit ailesini kurban bayramı öncesi ziyaret ederek bayramlarını tebrik ettiler. Şehit Bekir Pehlivan'ın baba ocağını ziyaret eden protokol şehit ailesi ile bayramlaştı. 

-- 

 

İlçe  Kaymakamı  Mahmut Nedim Tunçer ve Eşi  Aysel Tunçer;  beraberinde Garnizon Komutan V. Albay Haluk Albayrak, Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya ve Eşi Şaduman Yıldızkaya, İlçe Müftüsü Hayri Cihangeri, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürü Emel Üneşi,  İlçe Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Büro Amir V. Meftun Kurt ile birlikte Şehit Astsubay Bekir Pehlivan’ın ailesini ziyaret etti.

1994 yılında Sivas İli Zara ilçesinde bölücü terör örgütüne yönelik yapılan operasyonda Şehit olan Şehit Astsubay Bekir Pehlivan ve tüm şehitlerimiz için İlçe Müftüsü Hayri Cihangeri tarafından Kuran-ı Kerim Tilaveti okunarak dualar edildi.

Şehit ailesi  ile bir süre görüşüp sohbet eden Kaymakam Tunçer; Şehitlerimizin milletin kalbinde her zaman müstesna bir yeri olduğunu ifade ederek, "Şehitlerimizin emaneti olan kıymetli ailelerimizin her daim yanında olmak bizlerin vefa borcudur. Devletimiz, şehitlerimizin emanetlerine bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sahip çıkmaya devam edecektir" dedi.