• Dolar 5.76
    Euro 6.34
  • Altın 272.30
    Bist 103391
  • 23° Ankara

ÖĞRETMENLER BİN ADET AĞAÇ DİKTİ

BAŞKAN KIYMAZ'DAN ESNAFA MÜJDE

BAŞKAN YAVAŞ "MESAİ SAATLERİNİ DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUZ"

YILDIZKAYA'DAN BÜYÜKŞEHİR MECLİSİNE TEŞEKKÜR

ÖĞRETMENLER GÜNÜ'NÜ KABRİNE KARANFİL BIRAKARAK KUTLADILAR

ANKARAGÜCÜ'NDEN POLATLISPOR'A DESTEK

Polatlı

Polatlı Haberleri

TÜRKİYE ŞAMPİYONU BATUR BAŞKAN YILDIZKAYA’YI ZİYARET ETTİ

23.10.2019 09:35
TÜRKİYE ŞAMPİYONU BATUR BAŞKAN YILDIZKAYA’YI ZİYARET ETTİ

 

Polatlılı Vücut Geliştirme Sporcusu Ali Murat Batur 3 – 8 Eylül tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonası ve Dünya Seçmeleri’nde altın madalya kazanarak Türkiye Şampiyonu oldu. Kazandığı şampiyonluğun ardından Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’yı ziyaret eden Milli Sporcu Ali Murat Batur ziyaretin ardından konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “Kazandığım şampiyonluğu Polatlı’ya ve Polatlılı hemşehrilerime hediye ediyorum”dedi.

 

Polatlılı Vücut Geliştirme Sporcusu Ali Murat Batur 3 – 8 Eylül tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonası ve Dünya Seçmeleri’nde altın madalya kazanarak Türkiye Şampiyonu oldu.2018 Yılı Türkiye üçüncüsü olan Batur; 2019 Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonası’nda kazandığı şampiyonluğun ardından Türk Milli Takımı’na katılmaya hak kazandı. 95 Kilogramda kazandığı şampiyonlukla büyük bir başarıya imza atan Milli Sporcu Ali Murat Batur 5 – 10 Kasım tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri’nde düzenlenecek olan Dünya Şampiyonası’nda Türkiye’yi ve Polatlı’yı temsil edecek.

 

Kazandığı şampiyonluğun ardından Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’yı ziyaret eden Milli Sporcu Ali Murat Batur ziyaretin ardından konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “Kazandığım şampiyonluğu Polatlı’ya ve Polatlılı hemşehrilerime hediye ediyorum. Desteklerinden dolayı Belediye Başkanımız Mürsel Yıldızkaya’ya teşekkür ediyorum. 5 – 10 Kasım tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri’nde düzenlenecek olan Dünya Şampiyonası’nda ülkemizi gururla temsil edeceğim. Tüm hemşehrilerimden dua ve destek bekliyorum.” İfadelerine yer verdi.

hbr aysun yılmaz benli