• Dolar 6,4914
    Euro 7,2013
  • Altın 337.509
    Bist 88125
  • Ankara

BELEDİYE MECLİSİ 3 AY TOPLANMAYACAK

İL UMUMİ HIFZISSIHHA KURULU TOPLANDI

GAZETELER HAFTA DA ÜÇ GÜN OKURLARLA BULUŞACAK 

1 MİLYAR 881 MİLYON LİRALIK DESTEK ÖDEMESİ BUGÜN

FIRIN VE MARKETLERDE AMBALAJSIZ EKMEK SATIŞI YASAK

JANDARMA ÇALINAN KOYUNLARI SAHİBİNE TESLİM ETTİ

Polatlı

Polatlı Haberleri

VERGİCİLER MAKAMA ÇIKTI

26.02.2020 10:13
VERGİCİLER MAKAMA ÇIKTI

Polatlı Vergi Dairesi ,31. Vergi haftası münasebeti ile Polatlı Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer’i makamında ziyaret etti. Polatlı Vergi Dairesi Müdürü Hasan Sandıkçı, Müdür yardımcısı Ahmet Cinfir ve gelir uzmanı Kasım Erkoç Kaymakam Tunçer ile biraraya geldi.

Vergi bilincinin çocuklarda ve genç nesillerde oluşturulması, toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi mükelleflerin vergiye gönüllü uyumunun sağlanması ve kayıt dışı ekonomi ile mücadele bilincinin oluşturulması amacı ile her yıl Şubat ayının son haftasında kutlanan vergi haftası kapsamında Polatlı Vergi Dairesi Müdürü Hasan Sandıkçı, Müdür yardımcısı Ahmet Cinfir ve gelir uzmanı Kasım Erkoç Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer’ı makamında ziyaret etti.

31. vergi haftası münasebeti ile vergi dairesi Müdürü Hasan Sandıkçı, vergi haftası etkinlikleri ve kurum faaliyetlerine ilişkin Kaymakam Tunçer’e blgi verdi. Kaymakam Tunçer, Polatlı Vergi Dairesi Müdürü Hasan Sandıkçı, Müdür yardımcısı Ahmet Cinfir ve gelir uzmanı Kasım Erkoç’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek 31. Vergi haftalarını tebrik etti.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ