• Dolar 6,8666
    Euro 7,7569
  • Altın 398.104
    Bist 119393
  • 22° Ankara

BİK MÜDÜRÜ YÜREK AYRINTI'DA

ARDA GEN TEDAVİSİNE BAŞLIYOR

ÇİFTÇİLERE ŞAPKA DAĞITTILAR

ESNAFLARDAN CANSUYU'NA DESTEK

POLATLI'NIN SU KONUSU BUGÜN BÜYÜKŞEHİR MECLİSİNDE

COVİD 19 DENETİMLERİ YAPILACAK

Polatlı

Polatlı Haberleri

VERGİCİLER MAKAMA ÇIKTI

26.02.2020 10:13
VERGİCİLER MAKAMA ÇIKTI

Polatlı Vergi Dairesi ,31. Vergi haftası münasebeti ile Polatlı Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer’i makamında ziyaret etti. Polatlı Vergi Dairesi Müdürü Hasan Sandıkçı, Müdür yardımcısı Ahmet Cinfir ve gelir uzmanı Kasım Erkoç Kaymakam Tunçer ile biraraya geldi.

Vergi bilincinin çocuklarda ve genç nesillerde oluşturulması, toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi mükelleflerin vergiye gönüllü uyumunun sağlanması ve kayıt dışı ekonomi ile mücadele bilincinin oluşturulması amacı ile her yıl Şubat ayının son haftasında kutlanan vergi haftası kapsamında Polatlı Vergi Dairesi Müdürü Hasan Sandıkçı, Müdür yardımcısı Ahmet Cinfir ve gelir uzmanı Kasım Erkoç Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer’ı makamında ziyaret etti.

31. vergi haftası münasebeti ile vergi dairesi Müdürü Hasan Sandıkçı, vergi haftası etkinlikleri ve kurum faaliyetlerine ilişkin Kaymakam Tunçer’e blgi verdi. Kaymakam Tunçer, Polatlı Vergi Dairesi Müdürü Hasan Sandıkçı, Müdür yardımcısı Ahmet Cinfir ve gelir uzmanı Kasım Erkoç’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek 31. Vergi haftalarını tebrik etti.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ