• Dolar 5.56
    Euro 6.17
  • Altın 270.06
    Bist 96427
  • 27° Ankara

30 BİN  DEKAR ARAZİ ZARAR GÖRDÜ VE HAYVANLAR SELE KAPILDI

CHP POLATLI'DAN, VEKİL KUŞOĞLU'NA TEŞEKKÜR

SEL SONRASI ŞEYHAHMETLİ'DE YARALARI SARDILAR

ÜSTÜN ''HAYVAN PAZARI KISKANDIRDI''

YAVAŞTAN KENT KONSEYİNE ÖNERİLER 

Ulaşımda zam istediler

Polatlı

Polatlı Haberleri

YAVAŞ “BİR KİŞİ HİÇBİR ŞEYDİR ARKAMIZDA SİZLER OLMASAYDINIZ BU BAŞARININ OLMA İHTİMALİ YOKTU”

19.04.2019 11:01
YAVAŞ “BİR KİŞİ HİÇBİR ŞEYDİR ARKAMIZDA SİZLER OLMASAYDINIZ BU BAŞARININ OLMA İHTİMALİ YOKTU”

 

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe yönetimi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı ziyaret ettiler. Seçimlerin ardından ilk kez bir araya gelen Başkan Yavaş ve Ankara’nın 25 ilçe yönetimi Başkan Yavaş’a başarılar diledi ilçe yönetimi ile 24 ilçenin teşkilatları katıldı. CHP Polatlı İlçe Başkanı Bilal Avcı başkanlığında CHP Polatlı Belediye Başkan Adayı Sami Çay, Ankara Büyükşehir belediye meclis üyeleri ve

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi 25 ilçe teşkilatı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı ziyaret etti. Ankara Büyükşehir belediye meclis toplantı salonunda 25 ilçe başkanı belediye başkan adayları ve ilçe yönetimlerini kabul eden Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş CHP Polatlı İlçe Başkanı Bilal Avcı başkanlığında CHP Polatlı Belediye Başkan Adayı Sami Çay, Ankara Büyükşehir belediye meclis üyeleri ve 24 ilçe yönetimini ağırladı. Başkan Mansur Yavaş tüm ilçe teşkilatlarına teşekkür ederek “Seçimlerde verdiğimiz sözlerin hepsini yapmaya başladık ve yapacağız. Bizde bu azim irade olduğu sürece meclisteki sayının ne olduğu hiç önemli değil başarılı olmaya sizlerin başını dik gezdirmeye çalışacağız. Yıllardır siyaset yapıyoruz bir kişi hiçbir şeydir arkamızda sizler olmasaydınız bu başarının olma ihtimali yoktu. Bizi o koltuğa oturtanların sizler olduğunu hiçbir zaman unutmayacağız”dedi.

25 İLÇE BAŞKANINI YANINA ALARAK CHPLİLERE SESLENDİ

  1. ilçe başka ve il başkanı beraberliğinde meclis salonunda toplanan kalabalığa hitap eden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş “Bu seçim bizler için gerçekten zor oldu. AKP her türlü çabaya başvurdu. sizler Ankaralılar gibi Ankara’mızda durdunuz ve 25 yıl donra Ankara’da bu değişimi gerçekleştirdiniz.Bu Değişim Ankara İstanbul ve diğer kentlerle birleştiği zaman sokağa çıktığınızda insanların yüzüne baktığımızda gülümseme var. Bu Türkiye’de herkes için moral oldu keyif almaya başladılar. İnşallah bu olumlu hava siyasete yansıyacaktır Türkiye’yi güzel günler göreceğiz. Bizi göreve getiren Ankaralılara karşı görevimizi en güzeli şekilde yerine getireceğiz. Ankara’mızın başkent kimliğini ön plana çıkararak Mustafa Kemal Atatürk’ün bize emanetine nasıl sahip çıktığımızı göstereceğiz birincisi bu. Daha sonra Ankara’mızı çağdaş gelişmiş ülkelerdeki başkentleri ile yarışırı hale getireceğiz. Kaybedilen her 5 yıl Ankara için çözümsüz yılar haline geldi. Bundan sonra başarılı olmamak gibi bir şansımız yok. Seçimi kaybedenleri ezerek değil onlara hizmetlerimizle ezerek keşke bizde oy verseydik dedirterek hizmetlerimize devam edeceğiz. Seçimlerde verdiğimiz sözlerin hepsini yapmaya başladık ve yapacağız. Bizde bu azim irade olduğu sürece meclisteki sayının ne olduğu hiç önemli değil başarılı olmaya sizlerin başını dik gezdirmeye çalışacağız. Yıllardır siyaset yapıyoruz bir kişi hiçbir şeydir arkamızda sizler olmasaydınız bu başarının olma ihtimali yoktu. Bizi o koltuğa oturtanların sizler olduğunu hiçbir zaman unutmayacağız”dedi.

HBR-AYŞE KÖKSAL