• Dolar 6,8158
    Euro 7,4344
  • Altın 380.418
    Bist 103024
  • 13° Ankara

BAYRAMIN İLK 2 GÜNÜ EKMEK ÇIKMAYACAK

EMEK UN FABRİKASINDAN VATANDAŞA DESTEK

YILDIZKAYA “RAMAZAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN”

MEHMET AKİFLİLER DERNEĞİNDEN RAMAZAN DESTEĞİ

MHP'Lİ GÜNGÖR RAMAZAN BAYRAMINI KUTLADI

AVCI “MÜBAREK RAMAZAN BAYRAMINI KUTLUYORUM”

Polatlı

Polatlı Haberleri

YENİ SANAYİ'DE DEZENFEKSİYON ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR

27.03.2020 11:09
YENİ SANAYİ'DE DEZENFEKSİYON ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR


 

Polatlı merkezinin yanı sıra kırsal mahallelerde de hummalı çalışma sürekli bir şekilde sürüyor. Tüm gücüyle günlerdir sahada olan Polatlı Belediyesi ekipleri şimdiye kadar 28 Kırsal Mahalle'de çalışmalarını tamamladı. Yapılan açıklamaya göre virüs ortadan kalkana dek çalışmalar tüm mahallelerde aralıksız sürecek.

 

Polatlı Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, Park Bahçeler Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından Polatlı’nın dört bir yanında haftalardır aralıksız bir şekilde sürdürülen Corona Virüsü’ne karşı sterilizasyon çalışmaları kapsamında Yeni Sanayi'de bulunan dükkanlar, tamirhaneler ve yollar dezenfekte edildi. Corona ile mücadele ekipleri tarafından Yeni Sanayi içerisinde dezenfeksiyon etkili solüsyonlarla yıkama işlemi gerçekleştirildi. Virüsün yayılma ve yaşama ihtimaline karşı kapalı ve açık alan fark etmeksizin şehrin dört bir yanı Polatlı Belediyesi tarafından dezenfekte edilmeye devam ediyor.

 

KIRSAL MAHALLELER UNUTULMUYOR.

 

Polatlı Belediyesi Corona ile mücadele ekipleri tarafından şehrin dört bir yanında Corona Virüsü ve oluşabilecek diğer enfeksiyonlara karşı önlem almak amacıyla aralıksız dezenfeksiyon ve sterilizasyon çalışmaları yürütülüyor. Günlerdir süren hummalı çalışma kapsamında halka açık tüm ortak kullanım alanları Corona Virüsü’ne karşı Polatlı Belediyesi tarafından özel solüsyonlarla temizleniyor. Polatlı merkezinin yanı sıra kırsal mahallelerde de hummalı çalışma sürekli bir şekilde sürüyor. Tüm gücüyle günlerdir sahada olan Polatlı Belediyesi ekipleri şimdiye kadar 28 Kırsal Mahalle'de çalışmalarını tamamladı. Yapılan açıklamaya göre virüs ortadan kalkana dek çalışmalar tüm mahallelerde aralıksız sürecek.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ