• Dolar 5.83
    Euro 6.63
  • Altın 251.75
    Bist 93809
  • 28° Ankara

ACILI BABA “ONA UĞUR DEMEYİN ;CANİ KATİL DEYİN”

MEZAİM KİRAZ KOLEJİ YKS ‘YE DAMGASINI VURDU

MUHTARIN İLK İCRAATI ANKARA GEZİSİ OLDU

VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ  ERDOĞMUŞ AKHİSAR'A ATANDI

KAYMAKAM TUNÇER'E ZİYARETLER

POLATLI'DA 15 TEMMUZ RUHU YAŞANDI

Polatlı

Polatlı Haberleri

YILDIZKAYA HEMŞEHRİLERİYLE KUCAKLAŞMAYA DEVAM EDİYOR

11.02.2019 10:22
YILDIZKAYA HEMŞEHRİLERİYLE KUCAKLAŞMAYA DEVAM EDİYOR

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri dolayısı ile şehrin dört bir yanında ‘Gönül Sohbetleri’ adıyla gerçekleştirdiği toplantılarda vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. 

 

 

2014 yılından bu yana belediyenin kapılarını sonuna kadar hemşehrilerine açan, Polatlılıların sorunlarıyla birebir ilgilenenen ve sosyal belediyecilikte bir anlayış değişikliği yapan Başkan Yıldızkaya; seçim döneminde de hemşehrileriyle kucaklaşmaya ara vermiyor. 

Geçtiğimiz ocak ayı boyunca her gün şehrin dört bir yanında, kırsal mahallelerde ve sitelerde vatandaşlarla buluşarak Polatlı’yı Marka Şehir yapma yolunda yeni projelerini anlatan Başkan Yıldızkaya; gezilerine ara vermeden devam ederken, hemşehrileriyle kurduğu gönül bağını daha da güçlendiriyor.

TOPLANTILAR ŞEHİTLİK MAHALLESİ'NDE DEVAM ETTİ

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya Gönül Sohbetleri adını verdiği toplantılarda geride kalan beş yılda vatandaşlara verdiği sözleri yerine getirerek hizmete açtığı prestijli projeleri anlatırken, gelecek beş yılda Polatlı’yı Marka Şehir yapacak yeni projelerinde müjdesini veriyor. 

Geçtiğimiz hafta boyunca Şehitlik Mahallesi'nde gerçekleştirdiği toplantılarda vatandaşlar tarafından yine yoğun ilgiyle karşılanan Başkan Yıldızkaya; gönül sohbetlerine Arden, Balkent, Koçak, Tümentepe ve Büşranur Sitelerinde devam etti. Müjdesini verdiği yeni projelerin yanı sıra vatandaşların taleplerini ve problemlerini yerinde dinleyerek çözüme kavuşturulması hususunda çalışmalarını sürdüren Başkan Yıldızkaya; vatandaşlarla buluşmaya ara vermeden devam edecek.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ