• Dolar 5.75
    Euro 6.35
  • Altın 269.30
    Bist 108128
  • 10° Ankara

AYSEL DEMİR'DEN BAŞKAN YAVAŞ'A REST

POLATLI'NIN SU DEDEKTİFLERİ VAR

HAYDİ POLATLI KAN BAĞIŞINA

GÜZERGAHLAR ÇİZİLDİ

SPOR MÜSABAKALARI MASAYA YATIRILDI

ŞAHİN İNSAN HAKLARI GÜNÜ'NÜ KUTLADI

Polatlı

Polatlı Haberleri

YKS’DE GELENEK BOZULMADI

18.07.2019 11:54
YKS’DE GELENEK BOZULMADI


 

Yükseköğretim kurum Sınavı (YKS) sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı. Polatlı Mezaim Kiraz koleji Kurucusu Mezaim KİRAZ sınav sonuçlarını değerlendirdi.

 

Kiraz “Polatlı Mezaim Kiraz koleji YKS de Polatlı derecelerine hem bireysel hem kitlesel başarıda öncülük eden kurumumuz; geleneği bozmadan geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da Türkiye dereceleri ve Polatlı dereceleri çıkarmayı başarmıştır. Kurumumuzda YKS de Sebahat ÇETİNER Türkiye sıralamasında 1600 ilk 10 binde 16 ; ilk 20 binde 30 ;öğrencisiyle Türkiye ve Polatlı dereceleri yapan diğer öğrencilerimizi de tebrik eder başarılar dileriz. Emeği geçen tüm öğretmenlerime ve velilerimize teşekkürlerimi sunuyorum”dedi

 

 

Mezaim Kiraz koleji YKS de Polatlı derecelerine hem bireysel hem kitlesel başarıda öncülük etti. Mezaim Kiraz Koleji bu yıl da Türkiye dereceleri ve Polatlı dereceleri çıkardı.Yükseköğretim kurum Sınavı (YKS) sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı. Polatlı Mezaim Kiraz koleji Kurucusu Mezaim KİRAZ sınav sonuçlarını değerlendirdi.

 

 

MEZAİM KİRAZ KOLEJİNDEN TÜRKİYE BAŞARISI

 

Kiraz Polatlı Mezaim Kiraz koleji YKS de Polatlı derecelerine hem bireysel hem kitlesel başarıda öncülük eden kurumumuz; geleneği bozmadan geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da Türkiye dereceleri ve Polatlı dereceleri çıkarmayı başarmıştır. Kurumumuzda YKS de Sebahat ÇETİNER Türkiye sıralamasında 1600 ilk 10 binde 16 ; ilk 20 binde 30 ;öğrencisiyle Türkiye ve Polatlı dereceleri yapan diğer öğrencilerimizi de tebrik eder başarılar dileriz. Emeği geçen tüm öğretmenlerime ve velilerimize teşekkürlerimi sunuyorum”dedi.

 

KAYA “ÖĞRENCİLERİMİZİN GÖSTERDİĞİ BAŞARI MEZAİM KİRAZ KOLEJİNİN BAŞARISIDIR”

 

 

Mezaim Kiraz koleji Müdürü Onur KAYA sınav sonuçlarınailişkin yaptığı değerlendirmede ise “

Mezaim Kiraz koleji Müdürü Onur KAYA; YKS sonuçlarını değerlendirirken öncelikle Polatlı’daki tüm öğrencileri tebrik etti. Hiçbir başarı tesadüf değildir. Mezaim Kiraz koleji olarak hem kitlesel hem bireysel başarıya önem verdiklerini her öğrencinin potansiyel başarısını zirvelere taşımak bizim ve kadrolarımızın hedefidir. Bu sınavda öğrencilerimizin gösterdiği başarı Mezaim Kiraz kolejinin başarısıdır

 

23-29 Temmuz tarihleri arasında yapılacak olan tercih döneminin öğrencinin başarısının karşılını alması açısından son derece önemli olduğu unutulmamalıdır. Öğrencilerimizin Mezaim Kiraz koleji Rehberlik servisinin konusunda uzman rehber öğretmenleri etkin rehberlik; isabetli tercihleriyle okul öğrencilerinin tercihlerini yapmaktadır.

Adaylara 2019 YKS sonuç belgesi gönderilmeyecek. Adaylar 2019 YKS sonuçlarını TC Kimlik numaraları ve şifreleriyle http://www.osym.gov.tr adresinden öğrenecek. YKS puanlarında en az biri 180 ve üstü olan adaylar Yüksek Kurum sınavına girmeye hak kazandı”ifadelerine yer verdi.

HBR-AYSUN YILMAZ BENLİ