• Dolar 7,2916
    Euro 8,5355
  • Altın 477.149
    Bist 1060.59
  • 23° Ankara

YAZARLAR

Tüm Yazıları Süleyman Hür

HAYAT BİR SİGORTA

23.07.2020 09:53

Hayat hızla akıp geçiyor. Her gün başımıza beklemediğimiz birçok olay geliyor. Hayatımız olası birçok sorun hastalık ve zorlukla dolu. İnişli çıkışlı bu yolda ilerlerken karşılaşacağımız zorluklarda bize yardımcı olacak ve sağlığımızı koruyacak bize maddi olarak destek verecek olası kazalara karşı bizi güvence altına alacak bir sigortamızın olması yaşama daha iyi ve sağlam gözle bakmamızı sağlayabilir ve gelecek olan günlerimizi güvende hissederek yaşamamız için sigorta yaptırmanın faydalarını göreceğiz. Önceliğimiz olan sağlığımız koruma altında olmalı ve yaşamlarımız son derece hızlı bir şekilde devam ederken ve kimi zaman onu yakalamakta çok zorlanıyoruz. Bu hız içerisinde de başımıza istemediğimiz birçok olay geldi gelecek veya gelebiliyor. Özellikle sağlık konusunda yaşayabileceğimiz olası birçok sorun ve sıkıntı için önceden harekete geçerek sağlık sigortasının önemi büyüktür. Önceliğiniz kendinizi, ailenizi ve sevdiğiniz insanları koruma altına almak bundan geçer. Rahat ve huzurlu bir geleceğe hoşçakal değil merhaba demek için sigorta hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmak zorundadır. 

Tüm hayatımız boyunca çalışacak, yorulacak, birçok sıkıntıya göğüs gerecek ve sonunda gelecek günlerin güzel, rahat ve huzurlu geçmesini hayal edilecek ve yaşanacaktır. Bunu sağlamanın en basit yollarından biri de bugünden geleceğiniz için bir adım atarak sigorta yaptırmaktır. Gelecek günlerin hayallerinizdeki gibi olması için hayat sigortası yaptırmak faydalı olacaktır. Böylece hayatımız tamı tamamına koruma altına alınmış olur. Hayatımızı kolaylaştırarak değer verdiğimiz ve sevdiğimiz kişileri koruma altına almak ve daha güvenli, sağlıklı, rahat ve huzurlu bir için geleceğe sahip olmak için bugünden bir adım atabiliriz. Kazalara yaralanmala karşı da güvence olmazda olmazlardan olmalıdır. Herşey para değildir bazen paranın yapamayacağı erişemeyeceği hallerde bulunmaktadır. Bazısı çok para bazısı küçük para olmakta beraberinde sağlık alanındaki özel sigortalar gün geçtikçe hayatımızın hemen hemen vazgeçilmezleri arasına girdi. Küçük ve istenmeyen kazalar günün her anında başımızın ucunda bekliyor. Günlük hayatın koşturmacası içerisinde ummadığınız bir anda başımıza gelebilecek bu kazalara karşı hazırlıklı olmak ve rutin yaşamımızdan çok da fazla sapmamak ve etkilenmemek için ferdi kaza sigortaları tam manada bunu karşılamaktadır. Yatırdığınız özel olarak tamamlayıcım sağlık sigortası işte bunun için tam da biçilmiş kaftan. Bu sigortanız ile anlaşması olan ve istediğiniz özel hastanede herşey  garanti ve kontrolünüz altında ilerlemektedir. Hiçbir şey eskisi gibi değil sıra derdi bekleme derdi yok artık herkes neredeyse bu sigortaları yaptırmak için uğraşıyor ve de yaptırıyor. 

Geleceğinizi güvence ile sağlık alanında yapılacak her türlü etkene karşı garanti altına almak bizim elimizde hayatın manevi ve sağlık tarafı olduğu kadar bir de maddi yanı bulunmaktadır elbette. Ama herşeyin başı sağlık hususu da bir o kadar değerli ve önemlidir aslına bakılırsa. Hayatımız doğduğumuz andan ölümümüze kadar sigorta altında. Bankadan kredi çekiyorsunuz hop sigorta. İşe giriyorsunuz hop sigorta. Başınıza bir iş geldiğinde direk bakılan şey sigorta. Kıssadan hisse hayat bir sigorta. 

Hayatınız sigorta ile güvende olsun.

Hoşça ve sağlıcakla kalınız.

Gündem Haberleri

Güncel

BÜYÜKŞEHİR VATANDAŞLARI UYARMAYA DEVAM EDİYOR

Güncel

Spor Toto ve Gölbaşı Belediyesi saha incelemesi yaptı

Güncel

Ulus'a yoğun bakım

Güncel

Başkanlardan Başkent İçin Diyalog Çağrısı

Güncel

Arif Nihat Asya Parkı'nın açılışını Başkan Altınok yaptı

Güncel

Çankaya'dan Üniversite Tercihlerinde Ücretsiz Hizmet

Güncel

ANKARA'DA HİJYEN ÜST SEVİYEYE ÇIKARTILDI

Güncel

Mamak'ta temizlik her yerde

Güncel

Köse gençlerle bir araya geldi

Güncel

Yenimahalleli Gençlerin Üniversite Hayali Gerçeğe Dönüştü

Güncel

Çocuk survivor alanı eğlencenin merkezi oldu

Güncel

30 Ağustos Zafer Bayramı “1'inci Ayak Tenisi Turnuvası” başvuruları başladı